1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca
JustynaS1975

Odpowiedzi: 186
Wyświetleń: 51496

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-12, 09:52   Temat: Guz prawego płuca
asiu1989, bardzo mi przykro, przyjmij wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Guz prawego płuca
JustynaS1975

Odpowiedzi: 186
Wyświetleń: 51496

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-10, 15:59   Temat: Guz prawego płuca
cleo33 napisał/a:
asia1989 napisał/a:
wszelkie nasze namowy, prośby żeby chociaż łyżkę kończą się słowami że mamy dać mu spokój, że on naprawdę chciałby ale nie potrafi:


Wiem jak Wam jest trudno Asiu ale musicie uszanować to że nie chce :-( jest to cięzkie dla nas gotujemy wszystko co nasi tatusiowie uwielbiali ,ale to jest siła wyższa po prostu organizm nie chce,jeżeli by mogli to z pewnością by zjedli wszystkie przysmaki.


Pamiętam, że był okres, w którym nie mogłam jeść. A raczej potrafię sobie przetłumaczyć, że trzeba jeść. Wiem, że czasami trzeba jeść rozumem. Ale były takie dni, że nawet rozum nie pomagał. Od jedzenia odrzucał sam widok jedzenia, niewielki zapach. Chciałam, a nie mogłam. I nawet czasami odczuwałam głód, a nie mogłam.

Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 2011-10-10, 16:02 ]
Ale myślę, że pomimo wszystko trzeba próbować Tatę namawiać/zachęcać do jedzenia. Nawet gdy się będzie na Was denerwował. Ale jak nie chce jeść to trudno, trzeba uszanować.
  Temat: Guz prawego płuca
JustynaS1975

Odpowiedzi: 186
Wyświetleń: 51496

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-25, 10:49   Temat: Guz prawego płuca
asiu1989, póki nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieć. Albo zadzwońcie do lekarza (który Wam wydał skierowanie), albo może lepiej jedźcie w poniedziałek (bez wcześniejszego dzwonienia). Albo dowiedzcie się wcześniej w informacji. Po prostu ... do dzieła (oczywiście w poniedziałek) i pomimo wszystko udanej niedzieli :flower: :sun: [muza] (dziś i tak nic nie załatwicie). Myślę, że Wam się uda. Że nie będzie tak, że Wam lekarz nie wyda tego 'ponownego' skierowania. Trochę 'biegania' i 'załatwiania' przed Wami. Jest to do załatwienia.
Pozdrawiam Cię :tull:

[ Dodano: 2011-09-25, 10:49 ]
Pisałam posta w tym samym czasie co absenteeism,
  Temat: Guz prawego płuca
JustynaS1975

Odpowiedzi: 186
Wyświetleń: 51496

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-23, 22:39   Temat: Guz prawego płuca
asiu1989, wiem, że jest Wam bardzo ciężko. Przytulam Cię. Trudno mnie jest radzić w takich sytuacjach i pisać mądre rzeczy.
Ja jestem chora i bardzo staram się swojej rodziny i swoich bliskich nie dokładać im 'kłopotów' swoim zachowanie. Oni też mają wystarczająco trudno.
:/pociesza:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group