1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca (pierwotny) z przerzutem
JustynaS1975

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6127

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-18, 19:42   Temat: Rak płuca (pierwotny) z przerzutem
arianno, z Twoich wpisów wyczytuję, owszem dołek psychicznych. Ale również widzę, że chcesz nadal walczyć, nie poddajesz się. Dobrze, że się tu wyżalasz. Szukasz pomocy. Widzę, że poszukujesz w sobie siły do życia, do walki. Szukasz zewnętrznego bodźca. Jesteś otwarta na pomoc. To bardzo dobrze.
Może ja to słaby przykład, słaba odpowiedź na
arianna napisał/a:
.Kochani pokażcie mi kogoś , kto to przeszedł ,żyje i cieszy się każdym dniem . .

Ja jeszcze nie mam całego leczenia za sobą, ale żyję i przede wszystkim cieszę się każdym dniem.
Warto jeszcze z siebie wykrzesać to co w nas najbardziej ukryte.
Myślę (i mam nadzieję), że się podniesiesz na duchu i sama będziesz zaskoczona swoją nową siłą i energią.

Gdy już tylko będziesz mogła napisz jak się miewasz. Odezwij się. Dziel się swoimi smutkami i radościami.
Ściskam :)
  Temat: Rak płuca (pierwotny) z przerzutem
JustynaS1975

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6127

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-26, 11:55   Temat: Rak płuca (pierwotny) z przerzutem
Arianno z okazji imienin życzę Ci spełnienia marzeń.
:flow:

maksyma dla Ciebie: Pamiętaj credo Walta Disneya. Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę.
  Temat: Rak płuca (pierwotny) z przerzutem
JustynaS1975

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6127

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-25, 22:22   Temat: Rak płuca (pierwotny) z przerzutem
arianna napisał/a:
4-ty raz toczę walkę z tym "smokiem " .Wiem ,że te hektolitry łez nic nie pomogą . Ale tak już mam , wypłakuję wszystkie łzy , dogaduję się ze sobą i staram się iść do przodu . Chociaż tym razem jakoś ciężko idzie to moje leczenie


Ja przy pierwszej wznowie na początku miałam dość wszystkiego. Wściekłość, łzy, rozpacz, i 'jak to?', 'dlaczego?' itp. A co dopiero po raz 4. mieć raka. Mogę tylko 'głupio' napisać 'współczuję', bo tyle przychodzi mi do głowy. Ale sama nie lubię gdy ktoś mi tak mówi. Co Ci będę pisać banały. Sama wiesz jak jest.
Ja po pierwszym szoku, też się dogadałam ze sobą, przetłumaczyłam, zracjonalizowałam i do przodu póki mają dla mnie leczenie.
Mnie pomógł blog chłopaka, który po raz kolejny miał przeszczep szpiku. To On pomógł mi się podnieść. Ogrom siły, wiary pomimo wszystko.

Dużo siły, wiary i spokoju. Trzymam mocno kciuki za Ciebie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group