1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wpust ..
JustynaS1975

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 99793

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-31, 08:55   Temat: Wpust ..
Bardzo mnie przykro ::rose::

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie
  Temat: Wpust ..
JustynaS1975

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 99793

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-03, 21:50   Temat: Wpust ..
atthedisco, bardzo się cieszę, że zmierza ku dobremu oraz że Ty jesteś spokojniejsza. Sama widzisz, że to przetrwałaś, to ważna informacja dla Ciebie. Uświadomiłaś w sobie, że w Tobie jest siła. I pamiętaj o tym, że masz siłę w sobie, aby wiele przetrwać. Oraz pamiętaj, że strach ma wielkie oczy. Mam nadzieję, że nie będziesz miała taki wydarzeń, taki zmartwień, że Twoje zmartwienia będą mniejsze od tych, które sobie wyobrażasz oraz że jak gdyby co (odpukać w niemalowane) to podejdziesz do tego z większym spokojem, z większą wiarą.
Czekamy na dalsze informacje. Trzymamy kciuki
Pozdrawiam :)
  Temat: Wpust ..
JustynaS1975

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 99793

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-26, 20:37   Temat: Wpust ..
atthedisco, z tego co czytam wynika, że powoli jest dobrze. :) Aby stan Taty się poprawiał dalej. :) Trzymam za to kciuki.
Pozdrawiam Cię :uhm!:
  Temat: Wpust ..
JustynaS1975

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 99793

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-26, 10:29   Temat: Wpust ..
Nie denerwuje nas Twoje zachowanie, to nie oto chodzi. Tylko zwracamy uwagę, abyś się nie nakręcała na zapas, nie snuła czarnych scenariuszy. Jesteś potrzebna Tacie (i Twoja rodzina również), ale nie tak zdenerwowana, spanikowana. Żeby Tata Twojego spanikowania tak nie odczuwał.
Pisz, postaramy się nad tym Twoim spanikowaniem pracować :) .
  Temat: Wpust ..
JustynaS1975

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 99793

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-21, 13:43   Temat: Wpust ..
atthedisco napisał/a:
Witam, Tata miał robione rano prześwietlenie płuc, i płuca są czyste! :mrgreen:

Witam :)
I po co te nerwy były :nunu: . Cieszy informacja, że płucka Taty czyste. :)

atthedisco napisał/a:
chociaż moja rodzina myśli ze dali "w łapę" lekarzowi .. i sami zaczynają rozmyślać czy też nie dać koperty ..

Gdy słyszę/czytam takie informacje to klapy na pupę... Leczę się od ponad 3 lat, żadnemu lekarzowi nie dałam w łapę, nikt mnie tego nie sugerował, i ogólnie z opieki medycznej jestem zadowolona (jest różnie czasami pod górkę, ale ogólnie OK). Czasami lekarce dałam w podziękowaniu np. bukiet kwiatów (ale to naprawdę wynika z tego, że byłam bardzo zadowolona z opieki lekarza).
I ogólnie jestem przeciw wszelkiemu przekupstwu.
  Temat: Wpust ..
JustynaS1975

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 99793

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-20, 20:37   Temat: Wpust ..
No fakt, że przypomniało im się rychło marychno...
Ale chyba lepiej to sprawdzić, niż gdyby miało być z tego jeszcze jakieś jedno 'nieszczęście'.


Część posta oraz dalsza część dyskusji zostały przeniesiony do wątku atthedisco w dziale Tu trzymamy kciuki.
  Temat: Wpust ..
JustynaS1975

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 99793

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-20, 20:30   Temat: Wpust ..
atthedisco napisał/a:
boję się tylko ze dzisiaj cos wyjdzie an tym prześwietleniu płuc ... i co wtedy? Tata sie załamie, i całą noc będzie o tym myślał .. najchetniej wyciągnełabym go z tego szpitala ..

Myślę, że gdy coś wyjdzie na prześwietleniu płuc, to tak od razu mu nie powiedzą. Lekarz dyżurny??? Myślę, że nie powie , ... choć zresztą nie wiem...
Spróbujcie nie uprawiać czarnowidztwa.
:/pociesza:/
  Temat: Wpust ..
JustynaS1975

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 99793

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-20, 20:25   Temat: Wpust ..
atthedisco napisał/a:
ps. ktoś tu jeszcze zagląda?

Zaglądam, czytam, nie piszę ponieważ nie wiem co mam napisać. :uuu: Ale czytam, i myślę, że i inni czytają Twoje wpisy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group