1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-11-16, 20:19   Temat: Ziarnica złosliwa
Prawdopodobnie się nie spoił. Zwrócił Ci słusznie uwagę. Forum ma swoje zasady i jedną z nich jest: nie mieszanie różnych historii choroby w jednym wątku.
I.3 Regulaminu: "Każda historia powinna być opisana we "własnym" wątku, założonym przez Ciebie w Dziale właściwym tematycznie (...) i w nim kontynuowana. Załóż swój wątek, opisz w nim historię/swój problem i w tym wątku kontynuuj dodawanie kolejnych informacji."

Pozdrawiam
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-11-15, 19:12   Temat: Ziarnica złosliwa
Tu jest napisane:
http://www.forum-onkologi...t4434.htm#83374
ziarnica złośliwa limphocyte predominante
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-09-17, 08:47   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka napisał/a:
Lekarka wzięła mnie tez na USG i współnie z obecną tam lekarką stwierdziły, że zmiana nie wygląda ja konklomerat węzłów tylko naciek raka piersi.

Tak po cichutku, może jednak nie.
:/pociesza:/ trzymam kciuki
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-25, 21:41   Temat: Ziarnica złosliwa
Bardzo się cieszę, że jesteś już w domku. :)
Tak jak pisze Kobiecinka siły będą stoponiowo wracały. Jednak u mnie regeneracja po przeszczepie trwała dłużej niz po 'zwykłych' chemiach. U mnie tak ok. po 3 m-ca po przeszczepie zaczęłam odczuwać, że rzeczywiście siły wracają.
Oczywiście uważaj na siebie, dbaj o siebie i nic na siłę.
Podrawiam cieplutko. :)
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-08, 07:00   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka napisał/a:
po wszystkim cały dzień przespałam

To tak jak ja :-D
I teraz czekamy na wzrost białych :)
I niech Cię przez ten czas nic nie dopada :)
Pozdrawiam serdecznie i przesyłam same pozytywne fluidy do Twojej izolatki :)
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-05, 19:23   Temat: Ziarnica złosliwa
Ja miałam inny schemat chemii. Przepisuję z wypisu: Bu iv/Cy
AraC miałam przy innych okazjach.
Ale ja teraz nie jestem ważna. Ważna jesteś teraz Ty, Aniu :)
Trzymamy kciuki i przesyłam pozdrowienia do izolatki

I pisz, jeśli tylko masz siły, oczywiście
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-05-03, 21:01   Temat: Ziarnica złosliwa
Aniu, a ile jeszcze masz dni chemii? Ja miałam 6-dniową. Jaką masz tę chemię? Ja miałam dwa rodzaje, a pamiętam tylko busolvec (nie wiem czy tak się pisze).
Pisz, jeśli oczywiście masz siłę. W izolatce też miałam ze sobą laptopa i dostęp do internetu. Ostatni raz włączyłam komputer chyba w 4 .dniu chemii, potem była długa przerwa i ponownie włączyłam komputer chyba po jakiś 2 tygodniach na parę minutek. A większość czasu spałam.
Pozdrawiam Cię cieplutko _itsme_
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-04-30, 18:41   Temat: Ziarnica złosliwa
Aniu, cały czas z Tobą, miewaj się jak najlepiej, z jak najlepszym samopoczuciem i z jak najmniejszymi skutkami ubocznymi.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-04-28, 22:27   Temat: Ziarnica złosliwa
Cześć Aniu :)
Niestety oddziały przeszczepowe to 'izolacja pełna'. Ale fakt weekend mogli Ci odpuścić i jeszcze pozwolić pozostać na wolności. Ale nie ma co ...
Trzymam mocno kciuki za całokształt autoprzeszczepu (za chemię, za podanie komórek, za jak najmniejsze i jak najmniej uciążliwe skutki uboczne i powikłania, itd.) oraz życzę mnóstwa siły, wytrwałości (również wytrwałości w izolacji).
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-02-22, 14:20   Temat: Ziarnica złosliwa
Aniu, jak to na oddziale transplantacji. Izolacja, niestety. Ale dasz radę. Ja trzymam za Ciebie kciuki. I życzę dobrej 'zbiórki' komórek macierzystych.
Pozdrawiam Cię serdecznie |uscisk|

PS. W swoim szpitalu na personel medyczny ogólnie nie mogę narzekać. Ale na oddziale transplantacji, pacjent to po prostu jest pacjent 'specjalnej troski' (w pozytywnym sensie oczywiście). :-D
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-10, 10:22   Temat: Ziarnica złosliwa
Aniu życzę, aby komórki się dobrze zmobilizowały, takie życzenia na sam początek. Dbaj o siebie, regeneruj się, dobrze się odżywiaj, będzie Ci potrzeba jeszcze sporo sił. Poza tym porozpieszczaj się, pozwól się porozpieszczać, ładuj akumulatorki.
I do wyzdrowienia ...
Pozdrawiam Cię serdecznie
  Temat: Ziarnica złosliwa
JustynaS1975

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 101353

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-26, 14:23   Temat: Ziarnica złosliwa
Ja nie choruję na ziarnicę i takiej chemii nie miałam. Ale nie raz mnie chemia powaliła, przeczołgała się jak tylko można było. "Wycieczka' do toalety to niezła wyprawa, po której padałam jak kawka po porodzie. A serce waliło jak oszalałe.
Każdy inaczej reaguje na chemię. Na razie chyba trzeba leżeć, regenerować się, spać (jeśli możesz, w czasie spania organizm dobrze się regeneruje) i czekać na lepsze czasy. :)
Znawcy się wypowiedzą. :)
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group