1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: quchasia - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4060

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-14, 12:33   Temat: quchasia - komentarze
Quchasia, wiem, że na początku będzie trudno. Mojej Mamie pomimo wszystko też było. Nie da się przestawić na nowo w takiej trudnej sytuacji przestawić z dnia na dzień. Na tyle na ile mogliśmy pomagaliśmy (ja i brat) Mamie. Na początki starałam się być u Mamy co tydzień (nie mogłam być co dzień). Co dzień do niej dzwoniłam. Gdy Mama mogła do mnie przyjechała. Poza tym ok. pół roku po śmierci Taty na Mamę spadła moja choroba.
Znasz Mamę i piszesz, że mądra kobieta, ma wsparcie rodziny, ma Was. To bardzo dużo.
Dużo siły Wam życzę. I na pewno potrzeba czasu.
Pozdrawiam Cię
  Temat: quchasia - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4060

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-12, 22:21   Temat: quchasia - komentarze
quchasia napisał/a:
boję się o mamę, jak się teraz przestawi na życie samej:(

Quchasiu, nie napiszę nic odkrywczego, ani mądrego ale się przestawi. Mój Tata zmarł 4 lata temu, brat i ja już od dawna mieszkaliśmy nie z rodzicami, Mama została sama. Też się martwiliśmy jak Mama da sobie radę i jak Jej będzie. Ale ... :?ale??: ... przestawiła się, to nie dzieje się z dnia na dzień. Co prawda Mama jest osobą otwartą i towarzyską, i to Jej pomogło. Nie zamyka się w domu, wychodzi do ludzi.
Dyrektor poszedł Jej na rękę i dał Jej wolne, aż dojdzie do siebie. Mama posiedziała tydzień w domu, potem stwierdziła, że musi wyjść do ludzi i iść do pracy.
Na pewno nie jest łatwo, ale ... :?ale??:
Życzę Wam mnóstwa sił.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group