1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak przelyku i zaladka u brata
Katarzynka36

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12925

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-19, 23:01   Temat: rak przelyku i zaladka u brata
Witaj Irenko!
Cieszę się ogromnie, że Twój Brat jest przygotowywany do operacji:)
To jst bardzo dobra wiadomość, bo wiadomo, że tylko leczenie operacyjne daje szansę na wyzdrowienie! To dobrze, że terminy juz ustalone, co prawda rezonans mógłby się odbyć wcześniej, a nie dopiero za 3 tygodnie, ale niestety... takie są w Polsce realia...
Masz rację w Polsce są lekarze i lekarze:( Częśc z nich traktuje pacjentów przedmiotowo, opryskliwe uwagi, nie szanowanie pacjenta często są na porządku dziennym. Na szczęście nie zawsze. Nie potrafię Ci w żadne sposób doradzić co do szpitala, bo jestem w Poznania i warszawskie szpitale sa dla mnie wielka niewiadomą.

Co do emocji ... Wiesz Irenko, ciężko jest... diagnoza to jest szok, szok, że dotknęło to naszą rodzinę, trudno się z tym pogodzić. Ja do dzisiaj jakoś nie mogę:(
My walczymy od pół roku. Usłyszałam świst Taty płuc, na drugi dzień od razu płatne rtg, tego samego dnia szybka wizyta (też płatna oczywiście u pulmonologa), na drugi dzień u kolejnego pulmonologa a na trzeci płatne TK płuc. Wyszedł guz, pobrano wycinki - adenocarciroma cysticum. Na szczęście, w tym całym nieszczęściu tata zakwalifikował się na operację - miał 19 maja, potem tzw. chemie uzupełniającą, teraz jeszcze naświetlania, bo jakies komórki zostały na linii cięcia.

Ale nie będę zaśmiecała Twojego wątku, watku Twojego Brata naszą historią choroby...
Troszkę mnie zmroziła informacja, że Wasz Tata też miał raka:(
A teraz brat w tak młodym wieku:( Ireno a może powinniście - i Ty - przeprowadzić jakieś badania genetyczne, czy to raczysko nie ma uwarunkowac genetycznych? A Wasi dziadkowie - Rodzice Taty żyją, czy zmarli nie daj Boże też na raka?

pozdrawiam Cię cieplutko
Dobrze, że przyjedziesz do POlski i bedziesz bliżej Brata. To naprawdę bardzo ważne...
:/pociesza:/
  Temat: rak przelyku i zaladka u brata
Katarzynka36

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12925

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-18, 19:14   Temat: rak przelyku i zaladka u brata
Irenko!
Rozumiem doskonale, diagnoza rak - jest dla wszystkich ogromnym szokiem, niezależnie ile ma się lat, czy 35 czy 65.
Przykro mi ogromnie:( Wspieraj Brata - ma dla kogo żyć, niech walczy!
Szkoda, że nie możesz być rzy nim częściej, bo wsparcie w tej chorobie jest ogromnie ważne.

Irenko!
A powiedz co lekarze? Jakie leczenie mu zaproponowali? Wspomijali coś o leczeniu operacyjnym, czy chemioterapii, naświetlaniach? Co sugerowali
Gdzie sie w chwili obecnie leczy Twoj Brat?
Z wycinka wynika, że Twój brat ma carciroma adenoides, czyli gruczolakoraka.
Mój Tata też tyle, że w płucu.

pozdrawiam cieplutko
  Temat: rak przelyku i zaladka u brata
Katarzynka36

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12925

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-17, 18:37   Temat: rak przelyku i zaladka u brata
Irenko!
Bardzo mi przykro, że też tu dołaczyłaś:(
Nie znam się, napewno niebawem ktos fachowy z kadry odezwie się do Ciebie, ja mogę tylko przekazać słowa otuchy, bo wyobrażam sobie jak wielki jest to szok:(
Potwornie czytać, że Twój brat - tak młody czlowiek choruje:(
ściskam mocno
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group