1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-28, 22:16   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Rozumiem doskonale :-( .
Jak będziesz mógł, napisz. Czekamy.

Trzymam kciuki ogromnie mocno!

ściskam
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-10, 15:37   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers!
Witaj
Co za super wieści:):):)
Wiadomo, że nie można wpadac w huurra optymizm, bo jednak TK klatki pokazywało znaczne zmiany, ale może rzeczywiście sa to jakieś "stare" rzeczy. Pamiętam, u nas, też dr pytał o zdjecia sprzed wielu lat, bo mówił, że jakby sie okazało na rtg sprzed kilku lat, że już były wówczas też te zmiany, to wiadomo, że nowotwór można wykluczyć!
Chociaż jak poczytałam sugestie lekarza opisującego TK i komentarz - opinie billyb - to nie wygladało to różowo...

Miejmy jednak nadzieję, że tym razem dr się pomylił. I u Was wszytsko bedzie dobrze - naprawdę wówczas możecie czuć się jak prawdziwi szczęściarze, bo takie rzeczy, kiedy niemal wszytscy sugerują raka a okazuje się, że to nie jest ta straszna choroba, to niemal jak w filmach....
życzę Wam super happy endu:)
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 16:24   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Hmm
Czyli jednak trzustka jako źródło pierwotne?
Kurczę, skoro były jakieś nieokreślone objawy od wielu miesięcy ze strony trzustki i brzucha dziwię się, że lekarze wcześniej nie polecili zrobić jakiegoś TK jamy brzusznej...
a tak? rozwijało się dalej?
Przykro mi, ale i rak płuca i trzustki ma raczej kiepskie rokowania:(

Mam nadzieję, że Mama zostanie szybko do końca zdiagnozwana. Jakaś biopsja trzustki powinna być...

Co do specjalistów - niestety, nie pomogę, bo nie znam:(

ściskam mocno, trzyma kciuki
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-30, 22:43   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers
No lekarz epowinni wybadać, czy to nie trzustka "sieje"... powiem szczerze, że jak przeczytałam o problemach - nie do końca jasnych- z trzustką, pomyślałam, że może tam jest źródło choroby... coś tam się dzieje złego, tylko nie wiadomo, czy nowotworowego, czy nie i czy to może zwykły zbieg okoliczności, że stan zapalny trzustki się zbiegł z płucami...

ściskam mocno, trzymam kciuki
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-29, 17:47   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers
Super Mamunia:):):)

Ech, wiem i doskonale rozumiem dla was, że to szok dla całej rodziny... u każdego tak jest... jak też oglądałam zdjęcie z nad morza, z wigilii i się zastanawiałam, że na tych fotkach moj Tato był jeszcze zdrowy... albo inaczej, nie wiedzieliśmy, ze rośnie w nim rak... a raczej w jego płucu...

Co do lekarzy - Gdańsk slynie z dobrych lekarzy od płuc... jest tam m.in slynny torakochirurg prof. Rzyman, ktorego art. możesz znaleźć własnie na tym forum... Załozycielka tego Forum DSS zna Gdańsk, więc może ona Ci doradzi czy warto tam, czy szukac gdzieś w POlsce... bardzo dobre opinie ma Centrum Onkologii w Gliwicach... Ja jestem z Poznania i jest tam Wielkopolskie Cetrum ulmonologii i Torakochirurgii... ale myslę, że zostałabym przy tym Gdańsku, choć jak wspomniał tutaj billyb - leczenie jest b. długie i naprawdę lepiej trzymac się Ośrodka połozonego blisko domu...

pozdrawiam cieplutko
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-29, 16:53   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Witaj campers
Dlaczego piszesz, że biopsja ma być dopiero w luty? Przeciez macie wyraźnie w wypisie zaznaczone, że BAC płuca odbedzie się 14 XII, czyli de facto za dwa tygodnie...

na razie lekarze podejrzewają na podstawie TK guz płuca i kilka meta w obu - niestety płucach... ale musicie poczekac na wynik biopsji...

pozdrawiam cieplutko
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group