1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 37
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-31, 21:20   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko Kochana,

Wiem... juz wiem, jak jest Ci potwornie ciężko. Jutro pożegnasz Mamunię.
Będę myślami z Tobą. Będę wirtualnie towarzyszyła Wam w tej ostatniej Drodze Mamuni. Pożegnaj Ją ode mnie, proszę. Naszą DZIELNĄ WOJOWNICZKĘ... ::rose::
Tylko tyle mogą zrobić.
Dużo siły Kochana...
[no] [zalamka]
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-28, 16:01   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,
Najtrudniejsze będzie pożegnanie, a potem ta tęsknota, tęsknota.... :/pociesza:/
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-27, 23:02   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko Moja Kochana,

Serce mi się dzisiaj rozpada po raz kolejny na kawałki.. :cry:
Nie jestem w stanie pisać - wybacz.
Ogromnie współczuję. Dla Mamuni, najdzielniejszej z dzielnych: ::rose::
Dla Ciebie też: ::rose:: dla mnie jesteś bohaterką...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-25, 09:54   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko KOchana,

Przytulam Cię ogromnie. Więcej nie jestem w stanie, bo od płaczu nie widzę na oczy.
U nas też tragicznie więc płaczę i za mojego tatę i za twoją Mamę... :cry: :cry: :cry:
Boże, proszę, daj Marzence i Jej mamie jeszcze troche radosnych, spokojnych dni...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-20, 23:22   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Nasz KOchany Gladiatorek jak zwykle waleczny:)
Uściskaj Mamunię ode mnie:)
_itsme_

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-07-20, 23:31 ]
I ode mnie, koniecznie. ::thnx::

  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-13, 22:54   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,
Boże mój, rozumiem, że guz duży, ale na Boga, nic nie można już zrobić?

:cry: :cry: :cry:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-12, 23:02   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,
Twoja mama jest niesamowita:):) Naprawdę nieczęsto spotyka sie tak waleczne osoby, które - mimo tak długiego leczenia - mają tak ogromny wolę życia i wojny z raczyskiem... Skąd Ona bierze te siły! Ale ja już wiem, skąd Ty bierzesz - wdałaś sie w Nią i jesteś tak samo waleczna jak Mama:)

Uściskaj Naszego Gladiatorka:)
Życzę ewam z całego serca by naśietlania doszły do skutku, by Mama jeszcze raz pokazała raczysku, gdzie... raki zimują...
Marzenko, martwie się o Ciebię, bo Ty robisz za 4 osoby. Przydałaby się osoba do pomocy, bo może to Ci sie odbić na zdrowiu...

Ściskam mocno i czekam na dobre wiadomości :)
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-12, 21:56   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko Kochana,
Jak Mamunia?
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-12, 00:12   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,
:tull:

dzięki, że się odezwałaś...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-10, 23:32   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,
dziękuję, że napisałaś, mimo, że wyobrażam jak sie czujesz i trudno mieć w tej sytuacji głowę do pisania...:(
Strasznie to smutne...Twoja Mama taki nasz Gladiatorek slabnie... Tyle przeszła, tyle się nacierpiała, tyle walczyła i walczy nadal. Myślę, że nie podda się jeszcze...
Dobrze, że Jej się lepiej oddycha, bo to uczucie duszności zapewne było dla Niej traumatyczne i stresujące ogromnie...
Marzenko, każde słowo jest zbyt banalne i nieadekwatne do sytuacji.
Obie wiemy, że Nasi Rodzice - Twoja Mama i Mój tato będą sie zbliżali do TYCH... najgorszych chwil, wiemy, że TO się zbliża... Wiesz, jak mam tak samo - mimo iż wiem jakie sa rokowania, widzę, że tato gorzej sie czuje, że tez slabnie, że ma coraz większy problem z chodzeniem, to nie dociera to do mnie:(:(:( :-[
Ciężko na to wszytsko sie patrzy, a ta bezsilnośc jest cholernie przytłaczająca.
Wyć można tylko w nocy... :cry: :cry:
Marzenko, ściskam mocno, trzymam kciuki by Mama nabrała sił, by mogła mieć naświetlania... Byście zyskały jeszcze czas... wspólny czas i jeszcze wiele radosnych, spokojnych chwil. Jak najwięcej!!!

:tull: :tull:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-10, 21:45   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,

Udało się załatwić koncentrator?
Jak Mama sie czuje? Napisz, jeśli znajdziesz chwilkę, bo bardzo sie niepokoję... Ty wiesz...

ściskam mocno,

PS. Nie pomagam i może piszę głupoty ( :?ale?: ) ale wiem, że Ty wiesz, że myślę o Was, o Twojej Mamie często i intensywnie. Tylko tyle mogę w obecnje sytuacji...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-09, 22:23   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,
KOncentratora nie mam, więc nie pomogę....
Myślę jednak o Was intensywnie...
Chce się wyć z tej bezradności...człowiek chce pomoc a jest bezsilny...

Kochana, przytulam Cię...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-06, 23:04   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,
nic mądrego nie napiszę...
niedobre i smutne te wieści:( Łudziłam się, że może u Was jest troszkę spokoju i stabilizacji, bo u nas wyglada, że jest coraz gorzej (chodzenie...)

Doskonale Cię rozumiem....oj, doskonale...:( :cry:

ściskam jak zawsze mocno,
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-22, 23:26   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko,
To na "T" rozluźniający mięśnie to zapewne Tolperis... Brałam dwa tygodnie temu...
Efectin, ktory Mama ma zapisany tez brałam - właśnie zapisano mi na moje koszmarne bóle i zawroty głowy - diabelstwo drogie, ale po tygodniu wszytskie objawy zaczęły znikać...I odstresowało mnie...
Może rzeczywiście Mamie potrzeba takich leków, przecież Ona walczy 4 rok! To straszne pietno i rysa na psychice... nawet osoby o silnej psychice nie daja rady... a taki długotrwały stres może rzeczywiście powodowac koszmarne bóle głowy,

efectin jest faktycznie drogi, ale wiem, że ma jakiś tańszy zamiennik.

ściskam mocno:)
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Katarzynka36

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 141352

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-20, 22:41   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Witaj Marzenko,
Wiesz, że ja laik jestem, ale mam tez niedokrwienia w mojej głowie - kilka po ok. 4mm. - wyszły 4 lata temu podczas MRI - robiłam wowczas badanie w zw. z silnymi zawrotami głowy i bólami glowy. neurolog powiedziała mi, że te ogniska niedokrwienne są spowodowane najprawdopodobniej moimi migrenami. Nie wiem - pewnie sie mylę, ale aż wierzyć mi sie nie chce, ze jednak taka mała zmiana u Twojej Mamy powoduje tak silne bóle głowy, które trwaja wiele dni i na dodatek nie chca przejść po ketonalu i tramalu. No chyba, że to ognisko jest akurat jakos bardzo pechowo zlokalizowane... Ale na pewno szybka wizyta u neurologa jest konieczna, bo ile może Twoja Mama jeśc tych tabletek?


ściskam mocno...
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group