1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Katarzynka36

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43831

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-22, 23:20   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Funiu KOchana

Boże, jestem w szoku, że TO już....
Było źle, ale liczyłam, że jeszcze troszkę czasu macie...
Tymczasem ta choroba jest nieobliczalna:(

Współczuję ogromnie mocno...

Ściskam
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Katarzynka36

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43831

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-18, 18:42   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Funiu
Dobrze, że niedawno robiliście TK głowy, bo można by było obawiać się, że coś sie w głowie dzieje niedobrego. To TK było 2 tygodnie temu?
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Katarzynka36

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43831

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-18, 01:05   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Funiu witaj
Przykro mi, że z Poznania jestem, a nie za bardzo moge Ci pomóc:(
O tym ośrodku słyszę pierwszy raz - tzn. pod taka nazwą - oni wcześniej występowali pod inną. Być może już kilka lat temu zmienili, ale wszytscy używali starej, utarnej nazwy.

Wiem, że sprzęt mają super nowoczesny. To na 100%. Akurat nasz onkolog mówił - dając Tacie mośliwość wyboru gdzie chce radioterapię mieć - czy w WCO na Garbarach czy tam (nazywał to "w Cegielskim - HCP) i wspominał, że HCP ma super sprzęt, ale w WCO są - oczywiście jego zdaniem - lepsi fachowcy. Dlatego tata mial lampy w WCO.

Słyszałam też, że są tam o wiele mniejsze kolejki niz WCO, bo tam to dziennie i po 800 numerków jest:(
Szczegółów żadnych s propos Euromedicu niestety nie posiadam, ale postaram się coś wywiedzieć, jak mi się uda to napiszę.

pozdrawiam:)
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Katarzynka36

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43831

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-03, 15:39   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Funiu

Nam onkolog zawsze mówił, że jak hemoglobina będzie poniżej 10 to chemii nie będzie, więc to 9,7 to raczej za mało:(
Nie wiadomo też jak wygladają pozostałe wyniki... często bywa i tak, że hemoglobina może być ok, a chemii i tak nie ma ze względu na niskie leukocyty, czy płytki krwi.

pozdrawiam cieplutko
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Katarzynka36

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43831

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-30, 21:02   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Witaj Funiu

Przykro mi niezmiernie, że i Ty tutaj trafiłaś:(

To co piszesz, że bałaś się napisać wcześniej by nie urealnić wszystkiego rozumiem doskonale... Ze mną było identycznie tak samo. Zwlekałam do czasu otrzymania ostatecznego wyniku histopatologicznego płuca (po operacji)... wcześniej jakoś się łudziłam, że mnie to wszystko co czytałam na forum mnie nie dotyczy...

Młodziutka ta Twoja Mama... I juz wiele przeszła, jednego raka pokonała....
Z drugim może być jednak gorzej, bo rak płuc to prawdziwy zabójca:( Niestety.
Też tego wcześniej nie wiedziałam...

Skoro Mama miała 30 naświetlań to to jest to dawka leczenia radykalnego - jesli sie nie myle... A chemia tylko dwa cykle?
Funiu, jeśli chcesz konkretnej medycznej analizy, wpisz tutaj wypisy ze szpitala, to moderatorzy odpowiedzą Ci na wszelkie pytania i watpliwości... a my zwykli forumowicze będziemy Cię wspierać:):):)

Jest ciężko. Nie da sie ukryć ale trzeba walczyć....
pozdrawiam cieplutko:)

[następne komentarze]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group