1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-26, 19:20   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pawełku,

Przeogromnie mi przykro.... :-(
Niech Mama odpoczywa w pokoju...
Dobrze, że z Nią byłeś do końca

Dużo siły na te trudne chwile
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-19, 12:23   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pajch,
Dobrze, że Mama na tak dobrą opiekę, bo ludzie tam sa rzeczywiście wspaniali i z sercem na dłoni...
Ja temu Hospicjum od kilku lat przeznaczam 1% podatku w rozliczeniu rocznym. Placówka miała się rozbudować, bo łóżek jest za mało a potrzebujących coraz więcej, ale niestety nie otrzymali pieniedzy (albo zdecydowanie za mało).

ściskam
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-18, 00:30   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pawle,
Znam prof. Łuczaka... To chodzący Anioł. Mama jest pod wspaniałą opieką...

W tym całym nieszczęściu promyczkiem jest to, że mame przyjęli do Hospicjum Palium na Rusa. Bo tam jest non stop kolejka oczekujących a łóżek brakuje... biją sie wręcz o nie...
Pawle... dużo siły...

PS. O ordynatorze krążą raczej same niepochlebne opinie, więc nie tylko Ty masz przykre doświadczenia...
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-15, 00:57   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pawle,
Cięzkie chwile...więc trudno napisać coś niebanalnego...
Jak Mama bedzie chciała, będzie gotowa odejść - nie walczcie na siłę. Dajcie Jej wolność. Niech nie cierpi.
Mam jednak olbrzymią nadzieję - mimo wszytsko - że przed Wami sa jeszcze wspólne chwile, godziny, dni...

Duzo siły, o sobie nie zapominaj - stres powoduje, ze o sobie się zapomina wtakich chwilach, ale potem organizm daje do wiwatu...

Dużo siły...
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-12, 13:50   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pajch,
Ogromnie mi przykro, że toczy sie to u Mamy w tak szybkim tempie:(

Liczyłam, że dostanie chemie i jeszcze sporo czasu uda się zdobyć...
Okazuje się jednak, że z dnia na dzien jest o wiele gorzej...
Pawle...

Chyba Mamuni nie zostało dużo czasu...
Jeśli ma cierpieć zastanówcie sie nad propozycją wprowadzenia w tzw. śpiączkę farmakologiczną... To ciężka decyzja, ale... najważniejsze teraz by Mama nie cierpiała...Czasami bowiem bólu nie da sie zupełnie ograniczyć...

ściskam...
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-22, 19:52   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pajch,
To nie rozmawiaj już z dr Gołdą, tylko udaj się do 'wyższej instancji" - suń jutro na oddział Onkologii i staraj się za wszelką cenę porozmawiać z ordynatorem - dr Rodryg Ramlau albo jego zastepcą - dr Maciejem Brylem.

Zapytaj dlaczego nie można podać neupogenu i czy to tylko jedyna przyczyna dla której chcą zakończyć leczenie chemią.

pozdr.
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-22, 15:49   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pajch
A kto odmówil podania chemii?
Kto jest lekarzem prowadzącym? Cały czas dr Golda?

ściskam mocno
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-11, 00:02   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Anelii chodziło o panią dr Nowak na Szamarzewskiego, bo pani dr Matecka - Nowak na Garbarach to inna pani dr:)
Pajch, asystenta znam. Pani dr Matecka - Nowak napewno dobrze się Wami zajmie i podejmią dobra decyzję.

Pozdrawiam cieplutko
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-09, 22:55   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Rozumiem. No to tak jak mój tata.
czyli na Garbarach w WCO traficie zapewne do pani dr M.Mateckiej - Nowak (b.kompetentna). a w WCPiT jaki onkolog? Bo raz pisales, że lekarz, a raz, że lekarka...

pozdr.
  Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Katarzynka36

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 53533

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-09, 21:27   Temat: Rozpadający się nowotwór płuca lewego. Wysoka temperatura
Pajch
Przykro mi, że choroba dotknęła twoją rodzinę...
Ja też jestem z Poznania. Gdzie Mama jest leczona?
W Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii na Szamarzewskiego?

pozdrawiam cieplutko
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group