1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-28, 15:43   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Na to niestety nikt z nas nie zna odpowiedzi, spedzaj z nim kazdy dzien i chwile poki jest
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-28, 14:37   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Lenko tak mi przykro, Twoj tata jest dzielny, nie chce zeby zabrzmialo to okropnie ale jesli ktoregos dnia zasnie i sie nie obudzi to bedzie spokojne odejscie bez bolu i cierpienia, 3maj sie mocno ja sie modle za tate!
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-28, 11:50   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Lenko jak tata?
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-25, 13:32   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Polecam nospe forte, ja mialam okropne sciski i mi pomagala, w sytuacji na prawde okropnych skurczy i bulgotan nospa w kroplowce daje duza ulge.
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-24, 15:24   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Lenka ja Amolu nie znam, natomiast obserwuj taty wyproznienia i gazy w celu wykluczenia ew. niedroznosci jelit ( takie silne bole tez moga byc objawem) nie ma twardego brzucha? chociaz mi sie wydaje, ze to bardziej z racji chorej watroby i reszty ktore zaburzaja kompletnie trawienie, probowaliscie czegos na zaparcia?
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-24, 10:53   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Lenka ale on to ma po jedzeniu czy caly czas? I to w jakims konkretnym punkcie go boli czy ogolnie w roznych miejscach? Po tych bolach oddaje normalnie gazy i sie wyproznia czy ma z tym klopot tez?
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-16, 20:40   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Badz z tata jak najwiecej mozesz! 3majcie sie mocno Lenko!
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-09, 10:27   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Lenka,

To prawda, nie jest prorokiem i kto wiem, moze gdyby Twoj tata wzial wtedy chemie pojawilyby sie jakies ciezkie komplikacje? Nie da sie tego przewidziec wiec lekarz niech sobie zachowa to dla siebie...
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
Katies29

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 40255

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-09-27, 22:42   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Lenka czytam Twoje posty od jakiegos czasu, ciesze sie bardzo, ze tata lepiej sie czuje!!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group