1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
KlaWik

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-12, 08:51   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Witam
Dziękuję za ciepłe słowa. Będę się starać myśleć pozytywnie. Masz racje Justyno, że ważne jest wsparcie otoczenia. Moi najbliżsi bardzo mi pomagają, za co codziennie im dziękuję. Najgorsi są ludzie, którzy boją się tej choroby, po prostu tych unikam.

Życzę udanego weekendu

KLW
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
KlaWik

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-10, 21:03   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Witam
Jestem z wami od niedawna. Miesiąc temu miałam operację, teraz czekam na chemioterapię. Dopóki robilam badania, chodziłam od lekarza do lekarza, otwierałam wszystkie mozliwe drzwi nie myślałam co mnie czeka. Od jakiegoś czasu jestem już zmęczona tym wszystkim. Mam coraz częściej zmiany nastroju. Zaczęłam coraz częściej płakać. Boje się, tylko nie wiem czego, nie umiem nazwać ani okreslić tego strachu. Podziwiam wasze podejjście do życia. Może przyjdzie dzień kiedy i ja będę potrafiła spojrzeć na życie spokojnie

Pozdrawiam gorąco
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group