1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: przebaczenie
KlaWik

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 16675

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-09, 23:45   Temat: przebaczenie
majkelek napisał/a:
A czy opiekowałbym się osobą, do której mam żal i której nie wybaczyłem? Tak zrobiłbym to, wiem, bo już tak zrobilem, ale nie z powodu swojego altruizmu czy nagłego poczucia potrzeby wybaczenia tej osobie, ale z czystego egoizmu, bo wiem, że gdybym tego nie zrobił to ciężko byłoby mi patrzeć na moją gębę w lustrze.

Święta prawda. Nie oszukujmy się wiele rzeczy robimy tylko ze względu na swoje lepsze samopoczucie.
  Temat: przebaczenie
KlaWik

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 16675

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-09, 20:46   Temat: przebaczenie
Nie wiem czy potrafiłabym wszystko, wszystkim wybaczyć. Wydaje mi się, że jest to niemożliwe. Czasem łapię się na tym, że niby rozmawiam z kimś przyjaźnie, ale gdzieś tam w środku mam do tego kogoś żal. Czyżbym była zakłamana, czy może na tym polega kompromis. Bardzo ciężki temat poruszyłaś
Chyba łatwiej się wybacza jeśli to wybaczająca osoba nie ma czasu, wtedy patrzymy na wszystko w inny sposób. W innym wypadku jest to okazanie litości
Ale jestem wredna. Mimo wszystko nie będę z siebie robiła lepszej niż jestem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group