1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Klara0509

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 13330

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-03-21, 18:51   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Witam
Oczywiście onkolog nie będzie Cię leczył bez wyników hist- pat, ale na obecną chwile myślę że konieczne byłoby sprawdzenie TSH i ewentualne włączenie levothyroxinum, a to powinien zrobić endokrynolog.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Klara0509

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 13330

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-03-01, 19:47   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Dom jeśli chodzi o koszty to nic mi nie wiadomo aby możliwe było jakieś dofinansowanie, Sprawdź w ZUS czy nie należy Ci się jakiś dodatek z tytułu choroby nowotworowej. Kilka lat temu w Gliwicach osoby które przyjeżdżały z daleka mogły skorzystać z noclegu w hotelu przy instytucie - nie wiem jak jest obecnie , ale można zapytać u źródła. życzę dużo zdrowia
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Klara0509

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 13330

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-02-28, 12:07   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Weź koniecznie wypis ze szpitala wynik histopatologi oraz "szkiełka" (materiał który był badany). Oczywiście jeśli masz skierowanie do onkologa to też ale pamiętaj iż nie jest ono konieczne. Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz duuuuuuuuużo zdrowia
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Klara0509

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 13330

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-02-27, 15:15   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Witam
Nie wiem czy moja odpowiedź Ci pomoże, ale dopóki nie masz wyników histopatologicznych usuniętej zmiany w tarczycy, które to określą rodzaj nowotworu oraz stopień jego zaawansowania inne leczenie niż podawanie lewotyroksyny nie bardzo jest możliwe. Osobiście proponuję po uzyskaniu wyniku histopatologicznego, który potwierdzi iż zmiana w tarczycy miała charakter nowotworowy udanie się do CO w Gliwicach lub Warszawie są to ośrodki które mają duże doświadczenie w leczeniu nowotworów tarczycy i zapewne w nich znajdziesz odpowiednia pomoc.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group