1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-18, 00:11   Temat: Historia Uli
Soniu to może wydrukuj zaproszenie od Gazdy. Taki wyjazd byłby cudowny przynajmniej ja tak myslę. Buziole. Wysłałam Ci wiadomość na prv
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 23:25   Temat: Historia Uli
Soniu Ty nie rposiłaś o zadna pomoc. Tutaj dziewczyny same wyszły z tą propozycją i nikt na pewno nie bedzie Cię o nic podejrzewał. Podaj numer konta na priva. Jeśli ta pomoc przyda sie Uli to powiem ci tak: Ciuchy, pieniadze -nieważne, Wywołać uśmiech na twarzy Uli-bezcenne :heart: Moze przeslesz mi numer konta na priva?

[ Dodano: 2011-09-16, 23:27 ]
Dziewczynki jestście CUDOWNE za pomysł i pokazanie nam ze nie tylko można gadac pocieszac, przytulać ale mozna zrobić tez cos bardziej realnego
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 21:21   Temat: Historia Uli
Soniu ale to suuuper wieści..tak sie cieszę Myślę ze przy tych wymiarch to chyba bedzie rozmair 46-48 ale moze sie myle? A co z pieniązkami, ? Pytałaś Uli? Może na Twoje konto a Ty jej dasz a może na Jej? zapytaj prosżę. Przesyłam wam dziewczynki moc serdeczności :heart:
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 12:07   Temat: Historia Uli
No w Niej cała nasza nadzieja :)
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 11:40   Temat: Historia Uli
ja grosik moge dorzucić. Chyba najłatwiej by było gdyby Ula dała swój numer konta :heart:
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 00:10   Temat: Historia Uli
Soniu ja mieszkam w UK tu jest duzo ubrań dla wiekszych kobiet. Jesli moge czymś służyc to pisz. Chetnie zrobie jakąs paczkę. Pozdrawiam Was
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-15, 19:12   Temat: Historia Uli
Z jakich okolic pochodzi Ula i jakie sa Jej potrzeby? Czy ktos coś wie? Jak tylko będę mogła to oczywiscie pomoge.. |buziaki| dla Uli
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-08, 22:19   Temat: Historia Uli
To pisz Soniu i sciskaj Ją od nas :in_love: :in_love: :in_love: Może to Ja choć troszkę pocieszy
  Temat: Historia Uli
Lideczka

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-08, 21:36   Temat: Historia Uli
Nie jest sama, cała Polska martwi się o Nią i dopytuje. Dobrze, że ma Ciebie
I także Polska na emigracji pozdrawia i ściska Ulę. A moze i ona do nas napisze znamy ja, kibicujemy i bedziemy wspierac i przytulać jak będzie miała ochotę?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group