1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Lideczka

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 175297

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-09, 10:42   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Justynko musi byc dobrze dasz radę Mam nadzieje ze PET tego nie potwierdzi :heart: A kiedy masz badanie? I jak tam wyniki trepanobiopsji? Buziole
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Lideczka

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 175297

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-08, 23:40   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
JustynaS1975 napisał/a:
Teraz zaczynałam myśleć, że może będzie w końcu dobrze, a tu masz ... kolejny cios.
Ale oprócz zdrowia, modlę się o siły, wytrwałość, odwagę i trochę mądrości.

Justynko coś przeoczyłam? Czy masz jakieś złe wyniki? Mam nadzieję ze nie że to tylko leciutki dołek
Ściskam
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Lideczka

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 175297

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-23, 19:02   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
JustynaS1975 napisał/a:
DNA 'mojej' krwi jest inne niż DNA mojej śliny

O kurcze Justynko nie mów tego głośno bo nie jeden seryjny zechce byc chimerą :-D
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Lideczka

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 175297

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-22, 16:22   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Od nowa przeczytałam cały Twój wątek Justynko i cos jakby mała lampka się zapaliła. Troszkę juz sie zorientowałam. Ale Bóg mni swiadkiem że nie wiedziałam ze białaczka moze dawac guzy jak w Twoim przypadku. Myślałam ze to jedynie sprawa krwi..Ja tez jestem pełna podziwu ale dla Ciebie Tyle w Tobie spokoju, cierpliwości..Jak Ty to dajesz rade robic? No cóz wierzę ze znajdzie sie dawca dla Ciebie (szkoda ze ja nie mogę ci słuzyc)
Powiedz mi co to jest Himeryzm?
Trzymam kciuki Dasz rade Dziewczyno!!!
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Lideczka

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 175297

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-14, 20:13   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
JustynaS1975 napisał/a:
Ja mam nadzieję, że nie mam kolejnej wznowy

I ma jej nie być do diaska [nerwus] [nerwus] [nerwus]

[...]

2011-09-14, 20:50:
A ja jeszcze pozwole w Twoim watku zaapelować od osób zdrowych. rejestrujcie sie jako dawcy szpiku!!! Cała moja rodzina się zarejestrowała. Narazie nikt ich nie poprosił o jego oddanie alw w koncu ten moment może nastąpic. I bedzie mozna innym pomóc. Mnie niesety nie chcieli jako dawcy ale zdrowych namawiam serdecznie |buziaki|



[następne komentarze]
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Lideczka

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 175297

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-14, 18:58   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Justynka a moze 22.09 oni nic nie będą planować tylko Ci rzekną że już zdrowa jesteś? tego ci z całego serca zycze gdyż niesamowita z Ciebie Osóbka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group