1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Luika

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 103690

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-06, 18:14   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Kalineczko...... nie ma słów...........

Kochani, nie ma słów pocieszenia.... może tylko to,że TAM nic nie boli, Tam nie ma zmartwień, Tam jest ciepło i... dobrze..... byłam TAM i wiem.

['] ['] [']


ps. po coś żyjemy na świecie.... może dla kogoś? może po to by pomóc innym? Może po to by podać komuś rękę? I Twoja ręka może komuś pomóc.... wiem.
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Luika

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 103690

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-14, 10:03   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Kalineczko, mocno trzymam kciuki za Was.
Nie poddawajcie się!!! Trzeba łapać się każdej szansy.

Pamiętaj,że jestesmy tu aby być z Wami ;*
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Luika

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 103690

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-13, 11:00   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Kalineczko, przekaż mamie,że: wygrywa ten kto walczy!
Nosy do góry i do działania. Jak to dobrze,ze ma Ciebie ;)

Boifanko, Marianko- wasze rady są bezcenne ;*
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Luika

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 103690

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-21, 12:01   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
kalineczka1980 napisał/a:

a ja mam takie wrażenie którego pozbyć się nie mogę że finał tego i tak będzie tragiczny bo to rak zaawansowany już a co gorsza bardzo podstępny

mam napady płaczu ale nie przy mamie, jej mówię że ma walczyć i jeszcze moje dzieci ją wymęczą :D


Jak to ktoś kiedys powiedxział: życie, to przewlekła choroba przenoszona drogą płciową, kończąca się smiercią ;) ))
Kochana, na końcu naszej drogi... jest smierć, to nieuniknione.
Czasem przez całe życie uczymy się jak pogodzić się z tym,ze kiedyś ktoś nam bliski albo my sami odejdziemy.....
Grupa wsparcia na pewno nie zaszkodzi. Może przydałaby się i Tobie?

Mocno Was sciskam ;) i.... Carpe diem
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Luika

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 103690

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-17, 20:52   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
hmmmm... moja dieta ;)
Jak tylko dowiedziałam się o chrobie, to...... zachciało mi się jeść. Pomyślałam,że "chory człowiek to chudy człowiek" i zaczęło się ;)
Zawsze byłam szczupła a teraz robie się bardziej okrąglejsza :)

Jem więcej warzyw i owoców, nie uzywam cukru ale ja się zawsze dobrze odżywiałam. Myslę,że najważniejsze to nie przesadzać w żadną stronę i słuchać lekarzy (ONKOLOGÓW)

A Mamę przytul, uściskaj i powiedz jej,że z nią jesteś i razem DACIE RADĘ
I duzo uśmiechu- to naprawdę pomaga!


ps. jakim znakiem zodiaku jest Mama?
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Luika

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 103690

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-17, 18:36   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
kalineczka1980 napisał/a:

najgorsze wiecie że moja mama dusi w sobie wszystko, i mówi ciągle: co bedzie to będzie

ja jej każę walczyć, we wtorek idziemy na terapię, spotkanie osób mających raka, niewiem co tam będzie


Wiesz, ja też ciągle mówię : co ma być to będzie ;) )

Ja, choć kilka razy otarłam się o smierć (czerniak, wypadek, pękniecie tętniaka) żyję dalej a w tym samym czasie kilka ZDROWYCH, znanych mi osób odeszło na tamtą stronę.
Myślę,że mamy przeżyć tyle, ile jest nam pisane.

Może ona dusi w sobie, bo boi się o Was najblizszych...?
Ale Twoja mama ma Ciebie i musisz pokazać jej,że się nie boisz i stoisz obok i cały czas trzymasz ją za rękę. Że będziesz walczyć razem z Nią.
Wierzę,że dacie radę ;)
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Luika

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 103690

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-03-17, 10:58   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Nie załamuj rąk!!!
Dziewczyny, musicie się trzymać!
Skąd pewność,że te guzki to przerzuty?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group