1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-08, 12:55   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Kiedy dziś weszłam po długiej nieobecności na forum i nie mogłam Cię znaleźć aż się wystraszyłam! Nie odchodź...proszę. Pozwól czerpać ze swojego doświadczenia!Nie wolno Ci odchodzić....rozumiesz....NIE ZGADZAM SIĘ
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-17, 20:57   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Dopiero dziś przeczytałam o śmierci Twojej Mamy...tak strasznie mi przykro... łączę się z Tobą w bólu...Ten rok zaczął się okropnie...to czego bałam się w święta dzieje się po nowym roku...wiem że żadne slowa nie są w stanie ukoić Twojego żalu... :cry: :cry: :cry:

Czytając Twoj wątek myślałam że nie mając syna straciłam bardzo wiele ale jeżeli jedna z moich córe będzie taka jak jusia to nie mam więcej życzeń. Chciałam Ci powtórzyć to co pisałam wcześniej: jesteś wspaniałym synem i człowiekiem, czuję się inna od ludzi bo nieliczni mieli okazję poznać Ciebię, Jusię i wielu innych którzy wyprówają sobie flaki za najbliższych biologicznych czy też nie.Jestem dumna że poznałam Andrzeja W(chociaż nie mam pjęcia co się kryje za literą W-ja wiem jedno-WSPANIAŁY CZŁOWIEK).

Czekam na moment kiedy ból pozwoli Ci tutaj wrócić i dzielić się doświadczeniem w walce z rakiem.Tulę i czekam na Twój powrót.

Kondolencje dla całej rodziny.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 15:01   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem napisał/a:
a co do koncentratora to prościej go sobie samemu zrobić niż wypożyczyć

świetnie to ująłeś-tak jest w naszym kraju
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-13, 21:14   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Wieści takie sobie ale nie najgorsze.Mam nadzieje że naświetlanie pomoże...głowa do góry! pozdrawiam ciepło
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 20:42   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Przede wszystkim uspokój się ...wiem jakie to emocje ale niepotrzebnie się spalasz(sama to robię w mgnieniu oka!). Wiesz już na czym stoicie i oszczędzaj siły bo jeszcze nie raz będziesz ich bardzo potrzebował.

Madziorek ma rację ..może mamie zostawić wybór z tym szpitalem.

Wiem że cokolwiek zrobisz zawsze priorytetem będzie mama.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-07, 22:02   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Cieszę się że macie dobrą opiekę z hospicjum.Szwagier też należy do hospicjum ale na razie nie ma żadnych problemów. Pozdrawiam i trzymam kciuki
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-06, 21:59   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Jak to świństwo szybko postępuje... tak mi przykro. Myślami byłam z Tobą a poza tym chciałam Ci napisać że jesteś cudownym synem. Twoja troska, determinacja i oczywiście miłość powalają na kolana! Trzymam kciuki i pozdrawiam ciepło! :)

[ Dodano: 2010-01-06, 22:37 ]
Jeszcze jedno....gratuluję moderatorze! :-D Już dawno powinno to nastąpić.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-08, 21:05   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem napisał/a:
a już do kur...cy doprowadza mnie brak informacji ze strony lekarzy. Niech ma cywilną odwagę powiedzieć mi w twarz, że pozostała nam eutanazja jako opcja a nie siedzi jak taka mumia. I prywata wszędobylska wymiotować się chce.

Mnie tez to dobija!

Życzę poprawy Twojej mamie a Tobie wewnętrznego spokoju żebyś mogł zdecycować jakie podjąć następne kroki.

Pozdrawiam
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-03, 20:30   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Awilem, tak mi przykro.
Życzę Ci, abyś chwil z Mamą spedził jeszcze jak najwięcej.
Trzymam kciuki!

Pozdrawiam ciepło.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-24, 19:32   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Oby tak dalej!Tego życzę i trzymam kciuki!! :)

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-18, 10:29   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Zgadzam się z Wami-wielu osobom nazwa ta kojarzy się tylko z umieralnią.Szkoda że mama nie chce- tam może liczyć na szybką pomoc.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-13, 22:10   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
agakata napisał/a:
nie daj sie i nawrzeszcz, tupnij noga i nie plaszcz sie przed lekarzami. To dziala.

To prawda -działa. czasami im się zdaje że są Bogami albo że ludzie są tak tępi że nie warto poswięcać im czasu.

Ale spotkałam także kilku lekarzy takich z prawdziwego zdarzenia.W moim i widzę nie tylko moim odczuciu są oni nieliczni
agakata napisał/a:
.profesjonalnego traktowania ze strony lekarza doswiadczaja nieliczni szczesciarze
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-12, 21:51   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Zgadzam sie z Tobą w 100%. Wszystko co wiemy na temat raka u mojego szwagra to własnie z forum i internetu.Szwagier myśli że podczs operacji wycieli świństwo a tu się okazuje że nie była radykalna.Onkolog tylko powiedział jak zobaczył wynik histo. "to chyba Pan wie na co jest chory.Porozmawiamy jak przyjdzie Pan na chemię".Gdyby nie DSS to dwa tygodnie spędzilibyśmu na gdybaniu co ten wynik właśnie oznacza.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
MaFi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-24, 14:46   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Mnie też podoba sie to "solarium".

Pozdrawiam i trzymam kciuki :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group