1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-19, 23:19   Temat: agakata - komentarze
Tak się cieszę że u mamy wszystko dobrze!
Jakiś trudny ten rok u wszystkich.

agakata napisał/a:
Trochę się wyżaliłam..

Po to tu jesteśmy żeby się wzajemnie wspierać bo prócz raczyska wśród bliskich mamy masę innych poblemów. Wszystko się ułoży....będzie dobrze....i napewno wasze marzenie się spełni. Tego Wam życzę z całego serca!

Pozdrawiam
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-19, 11:23   Temat: agakata - komentarze
Kobieto co tam u Was? Co nowego we Francji?

Pozdrawiam
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-06, 22:17   Temat: agakata - komentarze
Też bylam z Tobą w ten wyjątkowy wieczór ale nie mogłam znaleść w sobie tyle siły żeby odpalić kompa i Tobie i innym napisać...
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-12-20, 21:16   Temat: agakata - komentarze
Odetnij się i pisz jak mama!Czekamy na wiadomości!

Pozdrawiam ciepło z mroźnej Polski. U mnie na termometrze - 14.
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-18, 20:53   Temat: agakata - komentarze
Agakata nie ma takich rodzin.
agakata napisał/a:
ze sa takie rodziny, gdzie sam miod i takie gdzie baczka dziegciu na co dzien?

niektórzy usiłuja sprawiać takie wrażenie.

Pozdrawiam i życzę udanych zbiorów na żyznej ziemii ojczystej. ;)
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-18, 10:20   Temat: agakata - komentarze
Nawet nie masz pojęcia jakie Was szczęście spotkało. A u mojego szwagra po operacji okazało się że nie wycieli całego :-( Nie mieliśmy tyle szczęścia ale cieszę się Waszym.
Staraj się cieszyć każdym dniem i nie myśleć o przyszłości. Tak mi ktoś poradził i teraz czuję się lepiej.

Pozdrawiam i życzę wielu tak dobrych wyników!
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-24, 14:41   Temat: agakata - komentarze
Właśnie strach. Mój szwagier sądzi że wycieli raka i to już koniec. Nie znamy jeszcze wyniku hist. więc nie wiemy jeszcze dokładnie co i jak. Rozmawiałam dziś z nim i czuję się fatalnie.Dla mnie każde kolejne badanie to wielki strach. Wszyscy mówimy mu że będzie dobrze (sam to ciągle powtarza) a operacja wcale nie oznacza końca. Mam jakies dziwne przeczucia ze kiedyś powie mi: wiedziałaś i nie powiedziałaś. Jeżeli mnie nie powiedzieliby prawdy to nie wiem czy byłabym zdolna wybaczyć nawet wiedząc że zrobiliby dla mojego dobra. Cały czas biję się z tymi myślami i nie mogę patrzeć jak wszyscy dokoła nie mówią mu prawdy a wręcz okłamują.Powinien wiedzieć że operacja to jeden z wielu kroków przedłużających życie. Może się mylę....

Macie wielkie szanse. Cieszę się razem z Tobą :)
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-12, 21:52   Temat: agakata - komentarze
Macie duże szanse. Życzę wygranej!
  Temat: agakata - komentarze
MaFi

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14689

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-02, 10:49   Temat: agakata - komentarze
U mnie jest tak samo: lekarz nic nie mowi konkretnego tylko bajeruje ich, że wszystko bedzie dobrze i mam wrażenie że oni sobie nawet sprawy nie zdawają z powagi sytuacji. Siostrze pokazałam co o wynikach napisała mi DSS ale szwagier tego nie wie. Nie ma pojęcia jakie są rokowania w jego przypadku.

Widzę że mieszkasz bardzo daleko od swojej mamy. Zazdroszczę ci tego sympatycznego doktora(w pozytywnym tego słowa znaczeniu).Powodzenia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group