1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi z licznymi przerzutami
Madzia70

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9694

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-12, 21:20   Temat: Rak piersi z licznymi przerzutami
::rose::
  Temat: Rak piersi z licznymi przerzutami
Madzia70

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9694

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-03, 01:12   Temat: Rak piersi z licznymi przerzutami
aniu,
Nie wiem, czy w tym stanie dacie sobie radę w domu... :-( No nic, czekamy do poniedziałku. Może się choć trochę poprawi po sterydach, choć nie chciałabym Ci dawać złudnej nadziei...
Jeśli Mama nie chce przyjąć prawdy, to możesz jej powiedzieć, że tabletki dostaje, ale trzeba poczekać, aż rozwiną swoje działanie, a to zawsze trwa kilka dni. Nie miniesz się za bardzo z prawdą, bo rzeczywiście tak jest. Z drugiej strony (ale o tym Mama nie musi wiedzieć) raczej należy się spodziewać pogorszenia niż poprawy w obecnym Mamy stanie - pomimo leczenia.
Przykro mi, że jestem zwiastunem niepomyślnych wieści.
Trzymajcie się.
Myślę o Was...
  Temat: Rak piersi z licznymi przerzutami
Madzia70

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9694

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-03, 00:10   Temat: Rak piersi z licznymi przerzutami
aniu,
W medycynie nie da się gdybać. Potrzebne są wyniki badań. Na pewno jest wzrost ciśnienia śródczaszkowego - tyle widać z Twojego opisu. O wszystko musisz pytać lekarzy w szpitalu - pomimo weekendu dyżurują.
  Temat: Rak piersi z licznymi przerzutami
Madzia70

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9694

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-04-28, 14:35   Temat: Rak piersi z licznymi przerzutami
Moim zdaniem bóle głowy spowodowane są przerzutami do kości czaszki. Przerzuty być może rosną nie tylko na zewnątrz, ale i do wewnątrz, uciskając na opony mózgowe (to powoduje ogromny ból). Właściwym postępowaniem w tej sytuacji jest zmniejszanie ciśnienia śródczaszkowego za pomocą sterydów (zresztą już raz była próba takiego leczenia z dobrym efektem - nie rozumiem, dlaczego nie jest kontynuowane?) - Mama powinna dostawać Dexamethazon i to w dużej dawce.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group