1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Marjorie

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10132

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-28, 22:18   Temat: rak drobnokomòrkowy
Trzymam mocno za Was kciuki! :)
  Temat: rak drobnokomòrkowy
Marjorie

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10132

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-17, 15:55   Temat: rak drobnokomòrkowy
Witaj,

Domyślam się co teraz czujesz, ja w grudniu zeszłego roku usłyszałam podobną diagnozę u mojej mamy, którą kocham ponad wszystko.

U nas najgorsze i najtrudniejsze było leczenie chemią, pierwsze 2 wlewy były do zniesienia, wręcz mama zaczęła się czuć lepiej, jednak przy kolejnych nasilały się mdłości, wymioty i osłabienie organizmu.

Po 3-4 chemii Twoja mama powinna mieć badania oceniające skuteczność chemiterapii, widziałam, że czasem pacjenci mają wykonywane samo RTG, więc gdyby lekarz wam coś takiego zlecił nalegajcie na tomografie.

Dużo teraz zależy jak organizm Twojej mamy zareaguje na leczenie, ale ku pokrzepieniu mogę Ci powiedzieć, że jesteśmy już prawie rok od diagnozy, leczenie dobiega końca, a u mojej mamy jest całkowita remisja (tfu tfu zeby nie zapeszyc, bo az boje się cieszyć) i wraca do sił patrząc coraz bardziej optymistycznie w przyszłość.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group