1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Marta8925

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 37471

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-30, 23:14   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witaj! Jak się czuje mąż? Mój tato ciągle o Was wypytuje, ponieważ opowiadałam mu Waszą sytuację. Prawdopodobnie nas czeka to samo... Mam nadzieję, że jest coraz lepiej, napisz proszę.
Pozdrawiam
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Marta8925

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 37471

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-24, 10:38   Temat: Rak pęcherza moczowego
Trzymam za Was kciuki!
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Marta8925

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 37471

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-22, 19:25   Temat: Rak pęcherza moczowego
kaja1, jak czuje się mąż?? Mam nadzieję, że dobrze. Trzymam kciuki!
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Marta8925

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 37471

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-17, 23:03   Temat: Rak pęcherza moczowego
Słyszałam, że mężczyźni mogą "nauczyć się" trzymania moczu! I na pewno będzie tak w przypadku Twojego męża.Kobiety niestety nie zachowują tej funkcji... Nic się nie martw, ja wierzę, że dacie radę wspólnymi siłami. Na początku będzie trudno, ale wspieraj go i pomagaj mu! Zobaczysz, że za parę miesięcy napiszesz tutaj: Mój mąż nawet nie wie, że ma sztuczny pęcherz:) To nie koniec świata, ważne, że operacja sie udała i wspomnisz moje słowa, że lepiej normalne odprowadzanie moczu niż worek. Przynajmniej tak mi się wydaje, ale nie mi to oceniać.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2013-01-17, 23:05 ]
Dokładnie. Zgadzam się z Tobą w sprawie lekarzy i ich nastawienia. Niestety niektórzy traktują Cię jak "swoją pracę" inni jak człowieka..........
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Marta8925

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 37471

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-17, 22:46   Temat: Rak pęcherza moczowego
Jestem pewna, że będzie dobrze! Trzymam kciuki za Twojego męża a Ty go wspieraj! Moim zdaniem podłączenie pęcherza do cewki jest lepszym wyjściem, przynajmniej tak mi się wydaje. Mój tato będzie wiedział za jakiś czas czy będą mu wycinać fragment pęcherza czy będą go naświetlać. Jeśli będzie musiał mieć usunięty pęcherz to musimy się z tym pogodzić. Będę go wspierać w każdej decyzji. A Ty bądź przy mężu i powtarzaj, że będzie dobrze, to na prawdę bardzo pomaga.

Życzę wszystkiego dobrego!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group