1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-rak drobnokomórkowy
Miredo

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 16144

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-05, 01:23   Temat: guz płuca prawego-rak drobnokomórkowy
Witaj
Pisze, gdyz kilka miesięcy temu byłam w podobnej sytuacji w jakiej Ty się teraz znajdujesz.
Wierzyłam we wszystko co tylko mogło podratować, podreperować zdrowie mojej mamy. Moja mama piła soki, jadła witaminy, do samego konca nie chciała żadnych słodyczy lodów, gdyz wierzyła, że rak lubi sie żywic cukrem. Z perspektywy wiem, ze szkoda że sobie ich nie pojadła w sierpniowy upalny dzień, całe życie zajadała sie lodami....
Dawaj mamie wszystko na co ma tylko ochotę. Niczego nie oszczedzaj, nie zabraniaj, sok z buraka, soki warzywne na pewno odbudują siłę i witalność, byleby tylko mama chciała je pić.

Poza tym cudowne wzmianki o jeszcze cudowniejszych lekach, które wyleczą raka drobnokomórkowego....
To nie chodzi o wiare... bo wiare miałam do samego końca, ale o fakt, kto je sprzedaje i jakim prawem bawi się naszymi uczuciami i żeruje na naszym nieszczęsciu.
Sama dokonasz wyboru, ja wybrałam czas spędzony z mamą, na rozmowie z nią, zamiast szukania rozwiązań w ślepym zaułku.

Mediana zycia przy drobnokomórkowym raku mówi sama za siebie. Wierzyłam, że w przypadku mojej mamy będzie inaczej, każdy o tym marzy i śni, i kazdy wierzy, że się uda... bo musi sie udac. Oby czas był dla Twojej mamy łaskawy, dał jej wiare i siłę, a Tobie dużo czasu dla niej.

Odnośnie oleju z lnu - jest skuteczny podczas radioterapii, bardziej jednak wpływa kojąco przy przełykaniu niż leczy, jak twierdziła moja mama.

Trzymaj się cieplutko i duzo siły życzę w walce o Mame :-)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group