1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: rak płuc :(
Miri_A

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5743

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-07-16, 13:29   Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: rak płuc :(
lelusia,
Co za różnica 2 lata, czy 2 miesiace... naszych MAM już nie ma i nie będzie i żadna istota we Wszechświecie nie zastąpi nam matki! Moja historia tutaj...
http://www.forum-onkologi...iny-vt11922.htm
http://www.forum-onkologi...e-vt5703,30.htm
Kiedy 20 lat temu zginął mój pierwszy mąż, sądziłam, ze mój świat się rozpadł na 1000 kawałków. Niemniej jednak pozbierałam się szybko, a dzis mam drugiego cudownego męża, kochanego synka...
Mamy natomiast już nie odzyskam nigdy! Może nie była najlepszą matką na Ziemi, ale która z nas nią jest? Każdy ma swoje grzeszki na sumieniu..
Przepraszam od razu bardzo serdecznie Forumowiczów, którzy stanęli w obliczu śmierci lub walczą o zdrowie i życie partnerów, mężów i żon.. nie jest moim zamiarem wartościować czyj ból jest większy i silniejszy.
Jako ze byłam w obu sytuacjach, porównuję wyłącznie moje własne doświadczenia i myśli. Odnoszę się do wspomnianej dziury w sercu - po stracie mamci nikt jej ne zapełni. Ale moje odczucia nie muszą byc miarodajne... Raz jeszcze przepraszam jeśli uraziłam kogoś.
Wiesz lelusia, czym jest dla mnie 26 maja? Mój Boże... pożegnaniem w kaplicy przy prosektorium, gdzie przywiozłam mamusi różę, a moja mamcia leżała zimna ale taka spokojna... Jej twarz ne wyrażała grymasu bólu i zmęczenia, a żyły na szyi nie pracowały nadludzkim wysiłkiem walcząć o każdy oddech... Boże jaka była piekna!!! Widok ten już na zawsze będzie mi towarzyszył i kojarzył sie z tym świetem. :cry..:
Pozdrawiam bardzo serdecznie i życze dużo sił na każdy nasz nastepny dzień.
  Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: rak płuc :(
Miri_A

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5743

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-07-15, 12:15   Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: rak płuc :(
lelusia, Bardzo mi przykro z powodu Twojej mamusi. Wiem co czujesz... Moja mamusia zmarła 24 maja.
lelusia napisał/a:
Boże to tylko walka o parę miesięcy,tak czy inaczej ilekolwiek nam nie zostało muszę ten czas poświęcić mamie i jeszcze tyle rzeczy mi musi powiedzieć i tyle ciepłych słów ja Jej muszę powiedzieć..
Ja miałam jedynie tydzień aby przyjąć do wiadomości fakt, że mama odchodzi. Wczesniej wierzyłam, że wróci do domku. Mamaprzez ten ostatni nasz tydzień miewała tylko przebłyski świadomości a i tak mam wrażenie, że nie chciała abym była z Nią w tych najtrudniejszych chwilach i czekała aż wyjdę ze szpitala... Obrzęku płuc dostałą po naszej ostatniej rozmowie, kiedy już wyszłam, a odeszła cichutko następnego dnia, również gdy nie było mnie już w szpitalu. Wiedziała, że panicznie boję się podobnych sytuacji i chciała mi ich oszczędzić. Dziś po niespełna 2 miesiącach mama dziurę w sercu i przeświadczenie, że wraz z mamą umarło we mnie jakieś bliżej nieokreślone coś. Nie umiem nazwać tego.
Dużo sił i ciepła dla Ciebie. Dla nas wszystkich...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group