1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak prośba o interpretację wyników
MisiekW

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9838

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-06-13, 22:09   Temat: Chłoniak prośba o interpretację wyników
Przepraszam, jestem w samym środku sesji egzaminacyjnej i trudno mi znaleźć czas, żeby w ogóle Wam odpisywać, a już na pewno nie jest możliwe, żebym odpisywał z godziny na godzinę. Rozumiem, że to trudna sytuacja, która napawa Was wątpliwościami i strachem, ale proszę mnie też zrozumieć. :)
Zawsze odpowiadam, jeśli znajdę czas - nikt mi za to nie płaci. :)

W przypadku chłoniaka z małych limfocytów czasem nie udaje się uzyskać całkowitego ustąpienia zmian.
Prawdopodobnie są jakieś przetrwałe węzły chłonne, czyli Tato uzyskał częściową remisję. W tej sytuacji ja podałbym jeszcze 8. cykl i na tym zakończył leczenie. Ponieważ jest to choroba o powolnym przebiegu, Pacjentowi nie wszystko musi zniknąć. Czasem coś po prostu zostaje, można z tym żyć, trzeba obserwować i za jakiś czas zapewne znów leczyć. Taki jest przebieg chłoniaka z małych limfocytów/CLL. Choroba przebiega powoli, ale nawraca - i trzeba ważyć, kiedy jeszcze leczyć, a kiedy nie.
  Temat: Chłoniak prośba o interpretację wyników
MisiekW

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9838

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-01-17, 15:24   Temat: Chłoniak prośba o interpretację wyników
Pacjent jest leczony, więc ma to swoje odbicie w wynikach. To jak z jazdą samochodem - jak nim jeździmy, to się zużywa i nie ma co go porównywać z nówką z salonu. Dlatego one nie będą nigdy idealne - jak na stan w trakcie chemioterapii są dobre. ;) Nie ma powodu do obaw.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group