1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: proszę o interpretację-brak diagnozy od długiego czasu
Monika_Maria_Marika

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 14551

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-06, 20:59   Temat: proszę o interpretację-brak diagnozy od długiego czasu
Wiem i rozumiem. Sama "chorowałam i umierałam" z moimi Rodzicami przez długie miesiące.

Jednak z uwagi na Twój stan, bardzo Cię proszę o więcej zdrowego egoizmu, dobrze?

Dobrze, że masz wsparcie.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
  Temat: proszę o interpretację-brak diagnozy od długiego czasu
Monika_Maria_Marika

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 14551

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-06, 18:57   Temat: proszę o interpretację-brak diagnozy od długiego czasu
Nika007, czy ja dobrze zrozumiałam, że za miesiąc masz termin porodu?

Kochanie, ja wiem, że to jest straszne, ale tak niestety wygląda życie, że jedni Nasi kochani bliscy przychodzą na ten świat, a inni odchodzą. Wiem, że to strasznie brzmi i wygląda, ale tak jest. To jest naturalne i tego procesu nie da się zatrzymać...

Teraz Tato jest pod opieką lekarzy, w szpitalu. Proszę, przez ten czas zajmij się bardziej Sobą i przygotowaniem do narodzin, dobrze? Dziecko w Twoim brzuchu czuje Twój stres, ból i rozpacz, te wszystkie gwałtowne emocje przechodzą na Nie. Jak myślisz, czy Twój Tato chciałby, aby takie straszne emocje związane z Jego Osobą targały Jego ciężarną Córką i nienarodzonym Wnukiem? Na pewno by nie chciał.

Bardzo proszę, zajmij się teraz Sobą i Swoją Dzieckiem, dobrze? Czy masz oparcie w rodzinie? Czy ktoś pomaga Ci w opiece nad Tatą? Czy ktoś opiekuje się Tobą?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group