1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Moniunia

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13870

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-04-05, 00:15   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Jak czuje się mamcia,kaszle dalej i ma duszności? To fakt -ten termin jednak trochę odległy i dlatego pytam jak się czuje twoja mamcia,bo dalej jednak nie wiemy co z płuckami,bo jak pamiętam do TK nie doszło!?
Oby jak najszybciej profesorek wyciął tą nerę i coś może wtedy się wyjaśni no i jak mama podleczy tą zakrzepicę to też będzie lepiej i łatwiej oddychać.
U mnie też podejrzewano zatorowość ale okazała się tarczyca objawy te same tu i tu.
Powodzenia i poprawy zdrówka! ;)
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Moniunia

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13870

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-03, 14:03   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Ja dzwoniłam w ten wtorek i zapiasała mnie na 14 marca.
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Moniunia

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13870

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-03, 13:27   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Iduniu.
To jest namiar do sekretarki profesora Pani Jola tel.22 681 72 35.
Powiedz po prostu: Dzień dobry pani Jolu! Ja miałam się zgłosić do profesora z wynikiem np:TK w jak najszybszym terminie i na kiedy by mnie pani wpisała,bo ja tak tylko na chwilunię do niego , a przedłużyło się to trochę,bo był na urlopie.
No niestety trochę musimy poświrować , ale jestem pewna,że tu będzie najszybszy termin.
Tam trochę trudno się może dodzwonić,ale bądź cierpliwa.
W razie co to wieczorkiem dopiszę ci jeszcze jeden numerek do pani Joli,bo mam go w domu.
Powodzonka i działaj. ;)

  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Moniunia

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13870

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-03, 01:30   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Dam ci na pewno namiary obiecuję,ale dziś już jestem padnięta,bo nie dawno wróciłam z terenu. :)
  Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Moniunia

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13870

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-03-01, 23:35   Temat: Guz nerki z przerzutami do płuc (?)
Też uważam,że musisz niestety wytrzymać do wyniku TK choć to czekanie nie jest łatwe,a do profesorka to próbój się ustawić na wszelki wypadek,bo terminy nie są niestety bliskie,tym bardziej,że był teraz na urlopie to ma trochę napięte terminy.
Ja jadę do niego na Szaserów 14 marca,bo tu był najwcześniejszy termin,ale do niego naprawdę warto żebyś się wybrała o ile nie daj Boże potwierdzi się początkowa diagnoza,bo ja specem nie jestem-tylko po częściowym usunięciu prawej nereczki.
Nie martw się na zapas,bo to wykańcza-ja już mój scenariusz widziałam czarno i się nie daję tylko wierzę,że będzie dobrze-to i ty wierz.
W razie co to pomogę jak mogę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group