1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
Moniusia

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32788

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-05-16, 08:52   Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
Chcę o Niej rozmawiać, nie boję się tego. Ale nie każą mi płakać, bo Mamcia by tego nie chciała, bo JEJ Tam ciężko jak ja płaczę...Próbuję dusić w sobie.Płaczę, gdy jestem sama...Najgorzej jest rano,gdy się budzę ze świadomością, że już Jej nie zobaczę..To takie nierealne...Muszę na nowo uczyć się żyć bez osoby, która wypełniała bardzo dużą część mojego życia.Mam 25 lat, jestem mężatką.Nie mieszkałam z mamą, ale miałyśmy wspaniałe relacje, dzwoniłyśmy do siebie kilka razy dziennie.A teraz nastała taka cisza...pustka...
  Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
Moniusia

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32788

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-05-15, 20:23   Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
Witam, piszecie tu takie mądre rzeczy. Moja mamunia zmarła 3 tygodnie temu. 3 tygodnie przed jej śmiercią dowiedzieliśmy się , że ma raka. Nie mieliśmy wiele czasu. Wszystko bardzo szybko się potoczyło. Byłam niesamowicie związana z moja mamunią. Przeżyłam wielki szok, choroba, śmierć, pogrzeb. Czułam wielki żal , lecz nie umiałam płakać. Dopiero teraz wszystko wychodzi, dopiero teraz dochodzi do mnie co się stało, że naprawdę JEJ nie ma. Tak strasznie za Nią tęsknię, teraz chce mi się strasznie płakać w każdej chwili. Jednak nie chciałabym, by mam dźwigała tam u góry moje łzy. Czy mam to wszystko dusić w sobie?Rozmawiam o tym z mężem i najbliższymi. Jednak łzy cisną mi się do oczu, nie mogę sobie poradzić z JEJ stratą.CO mam zrobić??;(;(;( TO TAK OKRUTNIE BOLI...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group