1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
Nadzieja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 78484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-05, 00:14   Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
gosia33, zaglądasz czasami? Mam nadzieję ze u Was w miarę przynajmniej dobrze :cmok:
  Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
Nadzieja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 78484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-10, 14:05   Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
:cmok: |uscisk| jesteśmy Gosiu :cmok:
  Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
Nadzieja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 78484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-05, 23:34   Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
gosia33 napisał/a:
Bratowa wczoraj była bardzo słabiutka, pojawiły się duszności, problemy z połykaniem, po raz pierwszy podano jej morfinę, po raz pierwszy i ostatni...
Moja kochana bratowa zmarła dziś o 8.20.
Spóżniłam się 5 min, 5min!!!! nie wybaczę sobie tego nigdy...
Zasnęła spokojnie..

Proszę o modlitwę w Jej intencji..


Gosiu- może właśnie o to jej chodziło... Możliwe ze wlaśnie nie chciał zebyś męczyłą się widokiem jej gasnącego życia... Chciała Ci tego oszczędzić...
Gosiu...

Ja poprostu jestem, jestem tu z Tobą :cmok:
  Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
Nadzieja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 78484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-01, 20:13   Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
gosia33, oj :( opieka hospicyjna to naprawdę cudowna pomoc. Siły dużo Wam życzę :*
  Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
Nadzieja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 78484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-27, 14:35   Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
gosia33, co u Was?
  Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
Nadzieja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 78484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-07, 00:04   Temat: Rak jajnika zaawansowany, wodobrzusze
gosiu- a jak ze stolcem?
Pamiętam jak rok temu moja mamacia tak wymiotowała, nie było jednak wodobrzusza. wyniki krytycznei juz usłyszałam kilkakrotnie od lekarzy ze to już koniec, mama umiera. Upierałam się na lewatywy i kroplówki nawadniające- macia dostała prawie rok życia w dobrym, wręcz rewelacyjnym stanie dzięki temu działaniu (za podpowiedzią DSS)
dużo tez działałam intuicyjnie.
Będąc zapisanym do hospicjum (organizujcie już skierowanie od choćby internisty- ja tak zrobiłam do własnie opieki hospicyjnej. Moja mama podlega pod hospicjum z Bytomia. Cudowna pani doktor i pani pielęgniarka. Motywujcie bratową tym ze choćby badanie krwi- nie musi się męczyć z dojazdami, pielegniarka pobierze w domu- odciąganie wody również może być w domu, badanie, podawanie leków, ulga jakich mało bez męczarni, czekania w kolejkach w szpitalach- przychodzniach. Mnóstwo pozytywów opieki hospicyjnej domowej.

Pozdrawiam Cię cieplutko
Ania
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group