1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita po resekcji
Ne1a

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 77203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-21, 16:40   Temat: Rak jelita po resekcji
Malinko- jestem, przytulam... Bardzo mi przykro, że Mama tak cierpiała, a Wy razem z Nią.... Zdałaś najważniejszy egzamin- z człowieczeństwa i miłości !

::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Rak jelita po resekcji
Ne1a

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 77203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-09, 08:24   Temat: Rak jelita po resekcji
Malinko- super, że ból opanowany, że Mamusia spokojna! Niech spokój trwa jak najdłużej!

Co do rozmów- ks. Jan Kaczkowski opisywał, że chorzy w Jego hospicjum stopniowo jakby się jeszcze za życia przenosili na "drugą stronę"- dalej od realnego świata... Kogoś widzą, z kimś rozmawiają, potem ktoś po nich wychodzi... Takie dotknięcie Nieba na Ziemi...
  Temat: Rak jelita po resekcji
Ne1a

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 77203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-02-19, 13:59   Temat: Rak jelita po resekcji
Malinko picie dużej ilości wody, brak apetytu, obrzęki i mała ilość moczu może wskazywać na to, że coś się dzieje z nerkami (niewydolności). Przy wysokim poziomie mocznika pojawiają się też objawy neurologiczne, apatia, zmęczenie. Gdyby to faktycznie były nerki mogą się też pojawić problemy z morfologią (nerki to duży "producent" erytropoetyny odpowiedzialnej za dojrzewanie czerwonych krwinek). Anemia wywołuje podobne objawy. Gdyby Mama miała robione badania krwi to może lekarz zaleciłby coś co poprawiłoby komfort Mamie?

Zaglądam do Ciebie codziennie i myślę cieplutko! Trzymaj się Kochana!
  Temat: Rak jelita po resekcji
Ne1a

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 77203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-02-04, 22:44   Temat: Rak jelita po resekcji
Malinko ja pewnie- gdyby nie było jakichś dramatycznych przeciwwskazań- też bym zabrała Mamę do domu. To Mamy marzenie i ja je doskonale rozumiem, bo też mi domu najlepiej. Nie martw się, że coś się zadzieje złego- może (oby) wcale nie, a nawet jeżeli to (tak mówiąc zupełnie szczerze) chyba wolałabym ten wariant, niż niespełnienie marzenia Mamy- dasz Jej chociaż chwilę szczęścia. Trzymam kciuki, żeby stan Mamy się ustabilizował, żeby nic złego się nie zadziało i żeby to był cudowny czas razem!
  Temat: Rak jelita po resekcji
Ne1a

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 77203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-23, 21:40   Temat: Rak jelita po resekcji
Ha! Super! Możliwość samodzielnego poruszania na pewno wydatnie poprawi Mamie nastrój! Mówią, że hospicjum nie leczy. Niby prawda, ale jednak ich pomoc powoduje, że pacjenci dochodzą do naprawdę fajnej formy! Trzymam kciuki, żeby Mama w takiej świetnej formie była jak najdłużej! Żebyście mogły się nacieszyć domem i każdą chwilą razem!

Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Mamę!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group