1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nieoperacyjny guz odbytnicy
Ne1a

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8863

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-04-01, 22:53   Temat: Nieoperacyjny guz odbytnicy
abc36 napisał/a:
Choć guz zwiększył swoją masę od czasu wykrycia w październiku.


No wiesz- do 31 stycznia nie było w sumie leczenia- to nic dziwnego, że zwiększył masę.... W końcu nawet słowo "nowotwór" nawiązuje do tego, że tworzy się coś nowego. Trzymam kciuki, żeby chemia pomogła!

Co do morfologii- domowe sposoby "na anemię" (czyli obniżenie parametrów czerwnokrwinkowych) znajdziesz tutaj w wielu wątkach. Natomiast na obniżenie leukocytów domowe sposoby nie pomagają- jak będzie źle Tatuś dostanie zastrzyki (np. Neupogen).
  Temat: Nieoperacyjny guz odbytnicy
Ne1a

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8863

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-04-01, 17:33   Temat: Nieoperacyjny guz odbytnicy
Ja jeszcze mam takie spostrzeżenie (jak się mylę ktoś mądrzejszy mnie )... TK wykonano 09.12.2014r., 31 stycznia była pierwsza chemia, 06.02.2015r. stwierdzono progres- moim zdaniem wcale nie jest powiedziane, że chemia "nie działa"- guz rósł sobie od grudnia do 31 stycznia- nie wiemy jaki był duży przed pierwszym cyklem chemii- może zmiany były jeszcze większe i jednak leczenie przyniesie poprawę :roll:

Tym bardziej, że jak piszesz Tatuś dobrze się czuje, odżył, przybiera na wadze.... W każdym razie będę o Was cieplutko myślała i zaciskała kciuki, żeby wszystko potoczyło się najlepiej jak to w tej sytuacji jest możliwe!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group