1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Nika2

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 107041

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-01, 12:45   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Jak to jest ze u jednych ludzi nowotwor daje pozyc kilka dni,mcy..a u innych dluzej?o co w tym wszystkich chodzi? Gonia
Jak byśmy znali na to odpowiedź ,żyło by się dużo lepiej. Wszystko jest napisane u góry w gwiazdkach.
Cieszę się że Tatuś czuje sie lepiej i tak trzymać.
Pozdrawiam i trzymam kciuki :uhm!:



[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-07-03, 12:16 ]
Nika2, zgodnie z Regulaminem (cz. II pkt. 20 b) kolor zielony zarezerwowany jest wyłącznie dla obsługi Forum.[/color][/size]
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Nika2

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 107041

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-06, 12:45   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Cytat:
Gonia

Wytam cieszę się że Tatuś dochodzi do siebie,Gonia jak Tata ma silną wolę życia to wszystko może się zdażyć ,a cóż znaczy cierpienie w takiej sytuacji jak jest szansa na życie które jest najważniejsze.Lampy trochę dają w kość ,ale chemia jest o sto razy gorsza.Najważniejsze aby pomogło.U mnie jakoś leci właśnie wróciłam do pracy bo w domku nie mogłam usiedzieć ,tylko w pracy jeszce nie wiedzą że mam nawrót choroby nkiomu nie mówiłam.Chcę jeszcze trochą popracować :)
Trochę mam wybuchy po Hormonoterapi ,ale jak trzeba to trzeba. 18.04 nastepna wizyta u onkologa i mam nadzieję że guz się zmniejszył.
Pozdrawiam i Trzymam kciuki :uhm!: za Tatusia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group