1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-19, 14:45   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Odezwij się co tam u was słychać :)
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-30, 10:36   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Niestey nie wiem jak to jest płatne ?? :?ale??:
Wiem tylko że część płaciło Ministerstwo Zdrowia część NFZ dokładnie jakie ceny nie wiem. Obecnie mówi się że przeszczep szpiku kosztuje ok 45 nmilionów ??????
Dobrze że ma tyle sióstr powinny one się zgłosić do banku pobierania szpiku w mieście gdzie mieszkają i poprosić o pobranie krwi ,za to sie nie płaci. Nawet jak brat nie bedzie mógł skorzystać ,czego wogule nie bierzemy pod uwagę ;) to ktoś inny może skorzystać .
Moja cała trójka synów jest zgłoszona do takiego banku ,ja niestety ale nie mogę :-( z wiadomych przyczyn

[ Dodano: 2011-11-30, 10:40 ]
www.dawca.pl/szpik_kostny
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-29, 14:46   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
:/pociesza:/
Bardzo mi przykro że wyszły takie wyniki :cry:
Trudno i Ty zawitasz na tym forum.
Jest tu wiele osób ,które napewno merytorycznie Ci pomogą i nie tylko. :)
Teraz szable w dłoń i do walki :trtd: razem z paskudą. Trzymam kciuki za dobre rokowania i przeszczep.
Pozdrawiam ::thnx::
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-29, 11:03   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Kati11 napisał/a:
Mąż dziś cudem jakoś miał zrobione badanie szpiku i krwi na markery - w czwartek wyniki więc czekamy

Jak tam wyniki czy już coś wiadomo?
Pozdrawiam :)
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-21, 19:39   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Kati11 napisał/a:
Lekarze na klinice są naprawdę w porządku, dobrze że mąż tam trafił

Bardzo dobrze :)
Czekamy razem z wami na dobre wyniki szpiku.Bardzo dobrze że jest dalej diagnozowany.
Trzymam mocno kciuki za was :uhm!: Pozdrawiam ::thnx::
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-20, 19:09   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Witaj ,
Jeśli chodzi o rozmaz to wyniki nie są zbyt dobre ,Kati a nie miał jeszcze powtórzonej morfologi tylko sam rozmaz ? Jak miał to jekie teraz miał Leukocyty?Węzły chłonne też mi się nie podobają.
Powinniście jak najszybciej ustalić wizytę u Hematologa i onkologa. Skoro wyniki były robione w klinice hematologii w Wrocławiu na kiedy macie ustaloną wizytę?
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-18, 11:21   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Cały czes Ci sugerowałam ;) że musi mieć jeszcze raz zrobiony rozmam ręcznie i badanie w kierunku mononukleozy.Ponoć takie miał mieć zrobione tytlko !!!!!!!!!:
Kati11 napisał/a:
I bardzo się dziś wściekłam bo dziś miałam się zgłosić po wyniki badań na mononukleozę i wyobraźcie sobie pani w laboratorium zdziwiona mi oświadczyła że zapomniała wysłać Trzeba jeszcze raz robić badanie...

Więc głowa do góry i czekamy na dobre wieści :tiaa:
Pozdrawiam :papap:
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-14, 19:12   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11 napisał/a:
I bardzo się dziś wściekłam bo dziś miałam się zgłosić po wyniki badań na mononukleozę i wyobraźcie sobie pani w laboratorium zdziwiona mi oświadczyła że zapomniała wysłać Trzeba jeszcze raz robić badanie...

No to się ci nie dziwię :<: ,jest to karygodne |mad2| pozostało się tylko uzbroić w cierpliwość i czekać , ściskam cię mocno |uscisk| i czekamy na wyniki :in_love:
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-09, 14:27   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Cieszę sie :hop!hop!: że się już uśmiechasz,malutki kroczek do przodu :)
kobiecinka napisał/a:
Kati i tak nie zrobicie wszystkich badań na raz;)

Zgadzam się ;)
pozdrawiam i tak jak pisałam czekamy na dobre wieści :tiaa:
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-09, 13:24   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
kobiecinka,
Całuski :cmok:
Jak jest tak cieplutko u was idz na spacer i się wycisz.Wiem wiem łatwo powiedzieć gorzej wykonać :roll:
Trzymam mocno kciuki za dobre wyniki :)
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-09, 12:52   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Kati11 napisał/a:
Czuję ze nie chcesz mnie straszyć, ale mnie juz i tak bardziej nastraszyć sie nie da.... Czuję że jest coś nie tak...ach....

Jest coś nie tak więc trzeba to wyjaśnić :tiaa: Więc czekamy na dobra wieści takowe też mogą być .
Pozdrawiam
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-09, 12:24   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Kati11 napisał/a:
napisz przy jakich przypadkach spotkałaś się z takimi limfocytami.

Jest ich kilkanaście i nie bedę ich wymieniać.Denerwować się nie ma sensu jak nie ma dalszych wyników uwież mi |prosi| Niestety w niektórych przypadkach trzeba czeać.
Kochana nich ci przytoczę,
Jak pachnie ci kiełbasa to skąd wiesz jaka ,jak masz zamknięte oczy
-Krakowska,Śląska ,Podwawelska,Zwyczajna ........ :?ale?: nie wiesz dopółki nie otworzysz oczu i nie znasz nazy :roll:
Jaszcze raz pozdrawiam i czekaj na wyniki |przytula|

[ Dodano: 2011-11-09, 12:25 ]
Sorki za kiełbasę ,ale jakoś mi się tak napatoczyło :-D można dać wiele innych przykładów ;)
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-09, 11:45   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11,
Kati11 napisał/a:
"limfocyty z grudkowatą chromatyną"

Tak spotkałam się z takim określeniem ,ale przyczyn może być wiele więc niechcę gdybać :te!: tak jak ci pisałam ,wiem że jest ci cięzko .Naprawdę nie myśl o czymś najgorszym. Narazie dalsze wyniki potem diagnoza.
Kochana Medycyna nie jest taka łatwa nie wszystko jet czarne albo białe.
Pozdrawiam cieplutko ,bo coś chłodniutko się zrobiła na dworze ::thnx::
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-09, 11:06   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Kati11 napisał/a:
Nie innych badań nie mieliśmy robione tzn czekamy na jedno badanie z krwi na mononukleozę bo ponoć ona też daje podobne objawy

Zgadza się ,jest to też bardzo ważne że takie badanie jest w trakcie.
Mąż narazie jest w trakcie diagnozy,więc kochana musisz uzbrić się w cierpliwość |przytula| ,jedocześnie nie znaczy to aby bagatelizować objawy ( chodzi o żołądek) koniecznie powiedz o tym lekarzowi( obojętnie czy hematologowi czy onkologowi) na wizycie.
Są osoby które mając takie wyniki jak tój mąż nie odczuwają ich skutku ,dlatego każdy organizm jest niestey trochę inny ;)
Pozdrawiam ::thnx::
  Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Nika2

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 43786

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-09, 08:47   Temat: Wysoko Limfocytoza i leukocytoza - pomocy!
Finlandia napisał/a:
Nie rezygnujcie jednak z wizyty na hematologii, bo tu potrzebne jest na pewno badanie szpiku i znacznie dokładniejsze badania krwi.

Zgadzam się ,mimo to jest wskazane zrobienie USG powiększonych węzłów chłonnych.
Niestety jest koniec roku i nasz NFZ myśli że pod koniec roku się nie choruje paranoja :roll:
Pozostało wam tylko wizyta prywatna :?ale?:
Mam pytanie czy oprucz Morfologii miał mąż jeszcze jakieś robione wyniki biochemiczne ,jak tak to zamiść je na forum.
Pozdrawiam
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group