1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca IV stopień - jakie sposoby na ból?
OLILB

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6259

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-08-16, 20:17   Temat: Rak płuca IV stopień - jakie sposoby na ból?
dziękuję za podpowiedź, to bardzo dobry pomysł

pozdrawiam

[ Dodano: 2015-08-16, 20:32 ]
justynacz80 na ból i wymioty mogą pomóc zioła z Holandii... Podobno można już legalnie sprowadzić tylko lekarz musi się postarać. Znam przypadek że działało to lepiej od morfiny, niestety nie na długo. Jeżeli chodzi o wymioty to może są przerzuty do mózgu i jest podwyższone ciśnienie śródczaszkowe. W takim wypadku pomoże od razu furosemid i mannitol. Moja mama tak miała, wymiotowała przez 2 tygodnie, a po podaniu w/w leków jak ręką odjął. Spróbuj zapytać o to lekarza prowadzącego.
  Temat: Rak płuca IV stopień - jakie sposoby na ból?
OLILB

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6259

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-08-16, 17:11   Temat: Rak płuca IV stopień - jakie sposoby na ból?
Może ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć co mogę zrobić z lekami, które zostały mi po mamie. Mam całe mnóstwo leków przeciwbólowych (w tym narkotycznych), przeciwwymiotnych, suplementów diety. Lekarze za każdym razem po wyjściu ze szpitala zapisywali te same leki pod innymi nazwami i stąd nazbierało się tego całkiem sporo. Chętnie przekazałbym leki mniej zamożnym pacjentom, ale przecież nie mogę oddać komuś morfiny. Czy mogę leki zawieźć do Centrum Onkologii, gdzie leczona była mama? Obawiam się że mogą ich ode mnie nie przyjąć a wyrzucać szkoda, nie każdego przecież na nie stać.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group