1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to może być podejrzana zmiana ?
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-21, 22:58   Temat: Czy to może być podejrzana zmiana ?
Mam wrażenie, że trafiasz na dziwnych learzy. Najpierw teoria o tym, że po wycięciu moze się coś (co jest już przecież wycięte) zezłośliwić. A potem dość sceptyczny onkolog. Wprawdzie faktycznie nie można usunąć wszystkich pieprzyków dla pewności, bo jak ma się ich dużo to jest to fizycznie niemożliwe, ale niestety opinia, że pieprzyk, który ma się od zawsze nie będzie czerniakiem jest błędna, czego ja sama jestem dowodem.
Musisz uważnie obserwować swoje pieprzyki i jeśli zauważysz w nich coś niepokojącego naprzykrzaj sie lekarzom do skutku. I proś dobitnie o dokładniejsze obejrzenie. Nie zaszkodzi przecież, a może pomóc.
Co do twojej mamy to zmuś ją do pójścia na badania, jeśli ten dermatolog to zbagatelizuje to do innego lub od razu do onkologa. Każdy pieprzyk (lub inne znamię), który się pojawia znienacka lub jakoś się zmienia jest wystarczającym powodem do jego usunięcia i przebadania. W takim przypadku, przynajmniej moim zdaniem, obserwowanie to już za mało.
Gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki za twoją mamę, by była dzielna tak jak ty.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group