1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 14719

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-12-28, 17:06   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Witaj gochax.
Doradzać mi trudno, napiszę jedynie to co wiem z własnego doświadczenia.
W Gliwicach nie masz wpływu do jakiego lekarza trafisz, nawet jak jesteś tam w ciągłym leczeniu to kontrole są u różnych lekarzy (ma to oczywiście dobre i złe strony).
Powszechnie mówi się, iż w CO w Gliwicach są jedni z najlepszych specjalistów od tarczycy w Polsce; ja osobiście jestem zadowolony z ich opieki i radykalnych (w moim przypadku) działań. Jeśli chodzi o Twojego syna to przypuszczam, iż ponieważ jest to młody człowiek, a diagnoza jest niejednoznaczna lekarze być może chcą mieć pewność, że to nie coś innego (np. Hasimoto), zanim dokonają zabiegu mającego wpływ na całe dalsze życie.
Z tego co się orientuję, to zabiegi są wykonywane w różnych zakresach:
1. wycięcie samego guza lub 2. wycięcie całej tarczycy lub w skrajnych przypadkach 3. wycięcie całej tarczycy i okolicznych węzłów chłonnych. Każdy rodzaj operacji ma swoje wady i zalety a wybór zakresu operacji nie zawsze jest oczywisty i stąd może wynikać zwłoka w podjeciu decyzji o dokonaniu operacji w Gliwicach.
Prosze przy najbliższej okazji zapytać lekarzy o wszystko co panią niepokoi, ja wiem, że tam wszystko odbywa się dość szybko (mam na myśli czas wizyty) i lekarze nie są zbyt rozmowni, ale jak pani grzecznie lecz stanowczo będzie zadawać pytania napewno otrzyma Pani odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 14719

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-09-24, 22:52   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Cytat:
Informacja, że to będzie się odbywać w Gliwicach mnie zamurowała, kolejne kilometry, ale podobno to będzie dla mnie najlepsze.



Juli.Jula do Gliwic zjeżdża się "cała Polska", bo podobno tam mają najwieksze doswiadczenie w leczeniu raków tarczycy. Na pewno jest wiele innych dobrych osrodków w Polsce, ale skoro mówią, że Gliwice będą dla Ciebie najlepsze, to myślę, że warto tam pojechać. Mnie też zasugerowano bym tan się leczył (RRT) i jestem zadowolony.
Głowa do góry. Wszystko bedzie dobrze.
3maj się!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group