1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Pablo

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10351

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-09, 17:04   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Witaj.
Blizna przez najbliższe dni będzie się zmieniać. Może być lekko opuchnięta lub pofałdowana. Najważniejsze aby się goiła, a jej wygląd będzie się zmieniał. Jak już się wygoi będziesz mogła stosować masci na blizny aby była w przyszłości jak najmniej widoczna.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Pablo

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10351

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-12-30, 20:25   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Witam serdecznie.
Co prawda nie jestem Kas_ja, ale mogę odpowiedzieć, że miałem dwie operacje (jedną: usunięcie tarczycy i środkowych oraz prawostronnych węzłów chłonnych, drugą: usunięcie wznowy w loży tarczycy techniką ROLL) i właśnie przed godziną wróciłem z basenu.
Spokojnie mozna pływać, jeździć na rowerze, grać w piłkę itd. a kiedy mozna zacząć najlepiej zapytać lekarza.
Pozdrawiam
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Pablo

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10351

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-11-25, 21:41   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Witajcie.
Z tego co gdzieś czytałem wynika, iż nabiał ogranicza (utrudnia) wchłanianie się tyroksyny do organizmu, w związku z tym nabiał należy jeść najwcześniej dwie godziny po zażyciu hormonu. Ja w każdym razie się do tego stosuję i moje TSH jest stabilne (tak,jak w ogóle całe moje samopoczucie :-) ).
Co do utraty głosu, to oczywiście jest to jeden z możliwych skutków ubocznych (trzeba być tego świadomym), ale nie należy takiego powikłania zakładać.
Wszystko będzie dobrze!
Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group