1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Patrycja

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 105298

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-13, 13:41   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Jak to szybko sie potoczyło:( Bardzo mi przykro.Wyrazy współczucia.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Patrycja

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 105298

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-23, 15:28   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Goniu trzymam kciuki za TatęA A na jakiej podstawie lekarz stwiwrdził przerzuty? Robił tk?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Patrycja

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 105298

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-10, 00:57   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
wiem,ze Ci cięzko ale dla Taty wytrzymasz!!!!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Patrycja

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 105298

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 09:49   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Z tym poceniem to faktycznie jeden z objawów nowotworu płuc.Mój tata poci sie od zawsze, jest bardzo otyły i lekarz mówi,że nie zawsze poty nocne to rozój raka czasem są innne przyczyny.ważne czy np. ma jakieś stany podgoraczkowe?
Pozdrawiam.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Patrycja

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 105298

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-25, 16:51   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Dzis byłam u lekarza, który stwierdził,że krwioplucie w okresie zimowo-wiosennnym może zupełnie nic nie znaczyć.Przestrzegał nas żebyśmy nie panikowały w razie czego bo często ma pacjentów, którzy podejrzewaja wznowę a w tym okresie występuje wysuszenie śluzówki.Wyjasniał to dokładnie ale ja w ferworze emocji jako ,że stwierdził,że wynik taty ok nie słuchałam dokładnie.

[ Dodano: 2011-02-25, 16:51 ]
Dodał,że o fakcie wystąpienia nalezy informować lekarza.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Patrycja

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 105298

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 18:22   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gosiu a może po prostu tata miał gorsze samopoczucie wczoraj z zupełnie innego, nieonkologicznego powodu??? Ja tez u taty podciągam wszystko pod nawrót więc wiem co to znaczy ciagle"siedzieć na bombie".
Z drugiej strony każdy z nas ma lepsze i gorsze dni.Ja np dzis czuję się fatalnie mimo,że niby wszystko ze mna ok. Ja juz swojego taty nie pytam o stan zdrowia bo on zawsze dobrze sie czuje( tak mówi.Czasem nawet mówi, ze nie jest kaleka i nie musimy koło niego skakać).Obserwuję a to co mnie niepokoi konsultuje z lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group