1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Patrycja

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-17, 15:24   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Strasznie współczuję! Tak bardzo mi przykro...
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Patrycja

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-21, 19:45   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Agni bardzo mi przykro,ze to jednak ten cholerny rak.Mam nadzieję,ze i tego pokonacie.Macie szczęscie w nieszczęściu,że tą bronchoskopie wykonaliscie i tak szybko zmiane namierzono.W głowie mi się nie mieści,że G1, bez zajecia węzłów dał jednak meta.Mój tata miał G3 i podejrzany węzeł, zero chemii, radioterapii.Ma tk 2 lutego ale ja mam na prawdę złe przeczucia(kaszle).
Wierzę,że tym razem radio zniszczy go na zawsze.tego wam życzę z całego serca.
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Patrycja

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-20, 22:12   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Kurcze ja jakoś ciąglemam nadzieję,ze to nie wznowa.Może konsylium zbiera się po to by ocenić co to własciwie jest i ustalić dalsza diagnostykę.Nadal kciuki zaciskam.
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Patrycja

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-20, 18:55   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Agni jak u Was?Trzymam kciui za to by to tylko jakaś nic nieznacząca bzdura była.Skoro w tk było ok to raczej to nic poważnego(mam nadzieję)
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Patrycja

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-18, 14:55   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Mój na pet tez do warszawy jeździł ale miał wskazania(po operacji miał powiekszone węzły chłonne)Pet wykazałao,że odczynowo.Mój tata narzeka na ból pod łopatka tam gdzie iedys był guz i ból brzucha.Tez miał usg i nic nie wyazało niepokojącego.Lekarz mówił,że taki ból niestety ale jużzawsze będzie mu towarzyszył(mniejszy lub większy ale już pozostanie).Oby tylko nawrót nie nastąpił to wszystko przetrzymamy:)
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Patrycja

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-18, 13:36   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Mój miał ostatnia we wrzesniu, przedostatnia pooperacyjna w czerwcu a w lipcu PET.Taraz miał mieć w marcu ale ze względu na ten kaszel no i ból w okolicy pooperacyjnej będzie robił teraz.A Twojego tate pobolewa coś czy już całkowicie ból przeszedł.
  Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Patrycja

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 74428

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-18, 13:02   Temat: Rak odoskrzelowy płaskonabł. płuca prawego, rak płuca lewego
Super! Mój tata jutro zapisuje sie na tk ale nie wiem kiedy mu termin wyznaczą.U niego w marcu bedzie rok od operacji.Bardzo sie boimy tego badania bo on ciągle kaszle od dnia operacji.Do tej pory badania były ok.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group