1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 25
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-22, 22:53   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Walczymy, póki co mamy przerwaną chemię i czekamy na wyniki TK, gdyż mimo chemii podwyższyły nam się markery.

Ale nie tracimy sły ani pewności, że nam się uda. :)
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-21, 21:15   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers

najwazniejsze jest podejście optymistyczne Mamusi- i bardzo mnie to cieszy, że samopoczucie dobre.

To czekamy na wyniki!
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-11, 07:25   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers

jak miło widzień Wasze usmiechnięte buzie :)

Jestem pewna, że Twoja determinacja w likwidacji bólu u mamy napewno uda Ci się w dzisiejszym przyśpieszeniu leczenia trzustki.

Trzymam kciuki i czekamy na wieści, przede wszystkim o diagnozie.
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-08, 16:36   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers

to znaczy, że wogóle biopsja płuc się nie odbyła? Jeżeli nie odbyła się z powodu nieobecności lekarza, to powinniście dostać pierwszy możliwy termin ( na cito) - mieliśmy taką sytuację.

Pisałeś, o MR trzustki - to badanie też się nie odbyło? czy odbyło się a czekacie na wyniki?

Strasznie przedłuża się ta diagnostyka, a to niepokojące, bo zbyt długie czekanie na diagnozę, to oczywiście brak leczenie. Będę tutaj " adwokatem diabła " - mamy nadzieję, że to zapalenie trzustki i zmiany nienowotworowe na płucach - a jeśli niestety ten nasz optymizm będzie złudny?

Campers, ja Cię przepraszam, ale to z troski, za bardzo to wszystko się przedłuża.
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-07, 22:40   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers

czekam na info od Ciebie, bo nie lubię takiej ciszy, jak Mamusia?
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-29, 14:23   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
campers1 napisał/a:

P.S. - BIOPSJA SIĘ NIE ODBYŁA z powodu nieobecności lekarza


macie już termin następnego podejścia do biopsji?

A profesor coś wniósł nowego?

Kurcze czekam na info od Ciebie i cały czas mam nadzieję, że to będą dobre wieści.

Mama bierze przeciwbóle - z powodu bólu gdzie umiejscowionego? Trzustka?

Nie zostawiaj nas na tak długo bez informacji, bo się denerwujemy wtedy ;)
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-21, 10:35   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers

a ja czekam na wieści od Ciebie? jak Mamusia? jak po wizycie u profesora?

Daj znać...
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-10, 14:07   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers

gdyby to się potwierdziło...oj to byłoby cudownie.

Jeszcze 4 dni do biopsji...będziemy czekać z drżeniem na wynik.

Trzymaj się dzielnie, pomyśl troszkę o sobie ( odpoczynek) i przekaż serdeczne pozdrowienia dla Mamy.

Świetnie, że Mama ma takie dobre samopoczucie i brawo dla tych 2,5 kg więcej kochanej Mamusi :)
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-10, 10:52   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers

jak Mamusia się czuje? coś się nie odzywasz...
Jak Twoje samopoczucie wogóle? dajesz sobie radę?
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-05, 18:56   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
:-D Campers...dziękuję za zaproszenie ale my..daleko..Szczecin...to już za granicą :mrgreen: tak się czasami czujemy, bo o naszym mieście tak się trochę zapomina :-D

Tak własnie myślałam, że Mamusia w Gdańsku do biopsji zostanie, a w CO W-wa macie już telefonicznie chociaż jakiś termin zabukowany?
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-05, 18:40   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Cudowna Twoja Mamusia..i najważniejsze że jest w niej tyle optymizmu i radości życia!

To jest jedną z najważniejszych rzeczy w walce w chorobie...psychika optymistyczna daje takiego " kopa" do walki...

A Mamusia jest cały czas w szpitalu tak? Jeśli tak, to wiadomo do kiedy?

I czy wiecie kiedy pojedziecie na konsultacje w CO W-wa?

Serdecznie pozdrowienia dla Mamusi :)
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-05, 17:56   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers...jak ja Cię rozumiem....starszanie mi przykro, że padliście ofiarą , lekarzy którzy na chęc dyskutowania i pytań mają jedną odpowiedź : " nie za dużo się czyta w internecie...internet Was wyleczy...? Bez komentarza...


Rozumiem, że mieliście jakieś konsultacje, czy specjaliści mają już jakieś wyniki badań, że określają nowotwór pierwotny w trzustce?

[ Dodano: 2010-12-05, 18:18 ]
Campers....

czytam co napisałeś...i czy to znaczy że zaproponowano Wam leczenie paliaktywne??

Skonsultujcie się w CO w Warszawie...wejście D - rejestracja dla pierwszorazowych...czyli jak wejdziecie to jest takie stanowisko jak z ZUS z numerkami...wybieracie numerek dla pierwszorazowych i idziecie w prawo ( za drzwiami szklanymi). Pierwsze drzwi po lewej stronie..to rejestracja.
z własnego doświadczenia..należy przyjśc rano..bo są kolejki niestety. Acha i lepiej podjechać taksówką, my spędziliśmy prawie godzinę na szukanie miejsca do zaparkowania.
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 15:15   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Jeżeli to jest faktycznie "to" - szybka konsultacja onkologiczna w CO Warszawa jest najważniejsza.

Czytałam tylko publikacje Profesora Szawłowskiego - bardzo ciekawe i wiele wyjaśniające, jednak kontaktu z nim nie mieliśmy żadnego, więc nic nie pomogę.

Wysłałam Ci wiadomość priv.

Na jakiej podstawie jest to " duże prawdopodobieństwo?
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-02, 16:20   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Campers pozwól, że napiszę :

- ad. 1 - prawdopodobieństwo moim zdaniem jest minimalne, ze wskazaniem na zerowe - przykro mi :uuu:
  Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Peti

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 65539

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-01, 17:25   Temat: BARDZO PILNE! Rak płuc - gdzie najskutecznej leczyć !!
Jeszcze nie sukces...walczymy dalej ;) mamy chemię paliatywną czyli zdajemy sobie sprawę, że z wyleczniem może być krucho...ważne żeby zatrzymać to nasze dziadostwo i cieszyć się z bycia razem jeszcze długo...

Czytam jeszcze raz epikryzę Twojej mamusi i mam pytanie - pojutrze czyli 03.12 mamusia do szpitala GUM ma planowane przyjęcie - tam nie robią Endousg?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group