1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Genetyka
Renata66

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6241

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2014-08-13, 00:22   Temat: Genetyka
Z uwagi na to, że jestem w grupie podwyższonego ryzyka( siostra ojca zmarła na raka piersi w wieku 42 lat, były też raki jajników w rodzinie), zapisałam się w Poznaniu do Onkologicznej Poradni Genetycznej. Po bardzo długim i szczegółowym wywiadzie zostałam skierowana na test BRC1. W testach mutacji nie wykryto. W roku 2008 test ten był bezpłatny. Obecnie w Poradni testy genetyczne są robione odpłatnie. Przy każdej wizycie jestem natomiast kierowana na nieodpłatne USG piersi, mammografię oraz konsultację onkologa. Poradnia mieści się w Poznaniu, ul. Kazimierza Wielkiego 24. Obecnie nie ma podpisanego kontraktu z NFZ, ale konsultacja kosztuje tylko 30 złotych, a dalsze badania(wspomniane wyżej) są bezpłatne i odbywają się w dniu konsultacji w Poradni, która mieści się w tym samym budynku i ma kontrakt z NFZ.

W Poradni genetycznej po konsultacji można zrobić wiele innych testów, nie tylko te, które ja miałam robione.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group