1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak
Reszka.78

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 55594

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2021-09-14, 12:59   Temat: czerniak
Dołączam się do pytania. Co tak u Was Dziewczynki?

Buziaki i pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: czerniak
Reszka.78

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 55594

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2021-07-14, 21:21   Temat: czerniak
Robaczki kochane, faktem jest, że dezynfekowanie i częste mycie rąk, strasznie wysusza skórę. Ja się ostatnio przerzuciłam na produkty Białego Jelenia i muszę powiedzieć, że zauważam różnicę. Do zmiany namówiła mnie znajoma, której małżowinek jest uczulony na niemal każdą chemię w środkach higienicznych i do prania i zaproponowała, żebyśmy z mamą spróbowały. Brzmi jak reklama produktu, ale może warto spróbować jak u Was zadziała? :mrgreen:

Buziaki i ściskam mocno :tull:
  Temat: czerniak
Reszka.78

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 55594

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2021-06-12, 15:28   Temat: czerniak
Maść z witaminą A może coś pomoże, ewentualnie witamina A w kroplach do smarowania. Pamiętam jak mi skóra na dużych palcach u nóg od spodu się zadzierała jakby właśnie ktoś tarką przejechał, to w aptece zaproponowano mi preparaty z witaminami do łykania - niestety pamięć dobra, ale krótka i nie pamiętam jakie dokładnie. Na pewno była w tym i ta witamina A i właśnie maść. Smarowałam grubo, zaklejałam plastrem (wacik do demakijażu i plaster na rolce) i pomogło, ale trochę kuracja trwa. Może warto się zapytać w aptece.
Druga rzecz, to może być coś o podłożu grzybicznym, ale to już może potwierdzić, albo zdementować dermatolog.

Buziaki, ściskam bardzo mocno :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group