1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 135946

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-01-19, 16:45   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
Madi, przyjmij najszczersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 135946

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-03, 22:40   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
Madi Kochana, nie myśl o najgorszym bo Sobie i Kruszynce szkodzisz, a Tatusiowi nie pomożesz, bo będzie się o Was martwił.
Tak jak mówią Dziewczyny - a na pewno się na tym znają - Tatuś mógł się poruszyć i wyszło niewyraźnie.
Wiem co czujesz, bo sama się o Mamcię boję i zamartwiam, ale trzeba być pełnym optymizmu :) Tatuś walczy z chorobą i się nie poddaje, zobacz już rok niedługo! Jest pełen energii, ma apetyt, a to naprawdę dobrze świadczy. Jestem co prawda koszmarnym laikiem, ale na mój chłopski rozum, takie rzeczy są wielkim pozytywem.

Buziaki Słonko, Uszka do góry, pogłaszcz Kruszynkę, Tatusia ucałuj i zdrówka życz :)

[ Dodano: 2012-04-03, 22:54 ]
P.S. Tutaj daję link do tekstu takiego jednego Pana. http://www.prosalute.info....php?f=6&t=1059
Facet żyje już dziewięć lat od rozpoznania choroby i miał raka jelita, wyłanianą stomię i przerzuty do wątroby :)

Pozdrawiam raz jeszcze :)
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 135946

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-02, 15:57   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
Madi! Jest się z czego cieszyć i wraz z Tobą cieszę się że Twój Tatko wyszedł na prostą. Teraz będzie już tylko lepiej!

Pozdrów Go ode mnie i życz 100 lat!

Ściskam Cię bardzo mocno :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group