1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: alaslepa - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 19492

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-29, 20:54   Temat: alaslepa - komentarze
Aluniu! Strasznie, strasznie się cieszę, że jest regresja i paskudny skorupiak przegrywa walkę :-D Nie ma innego wyjścia, tylko musi się poddać ;)

Ściskam Cię i buziaki ślę :cmok: Ucałuj Mamcię i zdrówka życz :) I koniecznie Księcia z Bajki, którego upolowałaś na męża pozdrów ;)
  Temat: alaslepa - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 19492

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-23, 15:14   Temat: alaslepa - komentarze
alaslepa napisał/a:
Mnie to też cieszy, ale troszkę się martwię, mimo to że matulka teraz sporo zjada to jej waga stoi w miejscu.


Powiem, że moja Mamcia ma podobnie i także mnie to trochę martwi. Waga nie spada, co jest najważniejsze, ale nie podnosi się, co powinno na dobrą sprawę się dziać, skoro sporo je.
Może nasze Mamusie powinny odwiedzić lekarzy i się zwyczajnie zapytać.

Buziaki i uściski dla Twojej rodzinki :cmok: A Mamci to koniecznie zdrówka dużo ode mnie :)
  Temat: alaslepa - komentarze
Reszka.78

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 19492

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-22, 16:04   Temat: alaslepa - komentarze
Aj Kochana Alu, braćmi to się nie ma co przejmować. Wiem, że to trudne jest, bo Twoja Mamcia za nimi tęskni i Jej na pewno przykro jak ich nie widuje. Niestety prawda jest taka, że z rodziną to się w większości wypadków najlepiej na zdjęciach wychodzi.

Pamiętam doskonale jak Babcia zachorowała na raka wątroby. Mama codziennie po pracy była u Niej. Najpierw w domu, potem jeździła do szpitala. Bracia? Pojawiali się od wielkiego dzwonu i raczej nie dzwonili. Dbali o Babcię, Jej mąż, siostra i moja Mama.

Teraz Mamie niemal rok temu postawili diagnozę, miała operację. Mama od bratowej usłyszała, że wcale nie jest chora. Ona to jest chora, bo Celiakię ma.
Bracia na początku dzwonili od wielkiego dzwonu jak sobie przypomnieli. Teraz Mamcia z nimi żadnego kontaktu nie chce mieć. Bo dzwoniła, prosiła by się spotkali na herbacie. Nie musi na obiedzie. Ot zwyczajna herbatka. Czasu nie mają. Jak przyjechała moja cioteczna siostra z Francji ze swoją nowo narodzoną córką, to żeśmy się o tym fakcie bez mała od obcych dowiedziały. Bo wielka fatyga zadzwonić, powiadomić i cholera zaprosić, żeby Mamcia swojej bratanicy córkę zobaczyła.
Ach wybacz, że się tak w Twoim wątku rozgadałam, ale mnie Twoi bracia wściekli i na swoich wujków wyżalić. Uh.

Bardzo jest miło słyszeć/czytać, że Twoja Mamusia ma taki apetyt. Niech je na zdrowie. Niczego nie można Jej odmawiać. W końcu jak ma apetyt to bardzo dobrze :)

Daj znać jak będziesz coś wiedzieć i uściskaj Mamcię ode mnie i zdrówka koniecznie Jej życz.
Przesyłam Ci całusy i Twojemu mężusiowi także, bo naprawdę super facet :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group