1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego
Reszka.78

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6775

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-21, 19:33   Temat: Rak jelita grubego
Nie wnikałam tak głęboko. Podoba mi się podejście Pana Andrzeja do życia. Poza tym jest żywym dowodem na to, że raka w stadium IV da się pokonać.
  Temat: Rak jelita grubego
Reszka.78

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6775

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-21, 16:04   Temat: Rak jelita grubego
Bardzo przydałyby się wyniki wszystkich badań jakie Twoja Mamcia miała robione (TK, markery, morfologia, biochemia, USG itd.), bo to na pewno Naszemu Wspaniałemu Merytorycznemu gronu by pomogło w lepszym zapoznaniu się z sytuacją i jaśniejszym nakreśleniem sytuacji.
Od siebie rzec mogę, że nic nie jest z góry przesądzone i stracone. Osoby w IV stadium raka jelita grubego z przerzutami do wątroby, są leczone i żyją długie lata. Najlepszym przykładem jest Pan AndrzejS. Dał mi to http://www.prosalute.info....php?f=6&t=1059 do poczytania, gdy zaczynała się mojej Mamci przeprawa ze skorupiakiem. Daje dużo do myślenia i przede wszystkim bardzo pozytywnego kopa.

Nie wolno się poddawać :) Pamiętajcie, że nie jesteście w tym same, że ludzie na tym forum są naprawdę super i zawsze wspierają dobrym słowem, albo kopem na rozpęd (czasem taki kop jest potrzebny by postawić do pionu) ;P

Ucałuj Mamcię, wyściskaj i zdrowia dużo życz :cmok: Ciebie też mocno ściskam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group