1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy - wznowa
Richelieu

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12265

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-16, 21:00   Temat: Rak trzonu macicy - wznowa
olka55 napisał/a:
Ona chce wrócić do zdrowia a ja nie umiem jej w tym pomóc. Wiem że, mama nie ma szans na wyjście z tej okropnej choroby. Ciągle tylko się pyta czy ją gdzieś umówiłam na wizytę i zastrzega sobie miejsca, w których już była i słyszała opinie, że nie można nic więcej zrobić. Jestem w kropce. Mam poczucie winy i czuję się bezsilna.

Olu ...
Wydaje mi się - jeżeli dobrze rozumiem sens Twojej wypowiedzi - że Wasz problem tutaj polega na tym, że Twoja mama nie zdaje sobie (albo nie w pełni zdaje) sprawy z tego, jak poważny jest jej stan zdrowia.
Jeśli oczekuje, jak napisałaś, powrotu do zdrowia, to Twoja świadomość nierealności tego rodzi w Tobie poczucie bezsilności wobec sytuacji, której nie potrafisz przezwyciężyć zgodnie z (nierealistycznymi) oczekiwaniami Twojej mamy.
Może powinnaś pomyśleć o tym, czy nie byłoby dobrze znaleźć odpowiedni czas i nastrój, by porozmawiać z mamą o tym i wyjaśnić jej - w odpowiedni sposób - jej sytuację.
Uważam, że to się mamie zwyczajnie należy, by miała szansę wiedzieć jak rozsądnie zadysponować i wykorzystać ten czas, jaki teraz macie.
Oczywiście mnie trudno to oceniać, traktuj to jedynie jako pewną sugestię, że być może warto pomyśleć, czy nie jest to dobre rozwiązanie.
Zobacz np. ten post i wątek, w którym były wypowiedzi na podobny temat.
Pozdrawiam Cię serdecznie :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group