1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi
Richelieu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 17242

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-05-09, 07:02   Temat: Rak piersi
anna53 napisał/a:
Ja bym nie czekała, aż 3 tyg, bo jeżeli okaże się że to przewodowy rak, to on rozsiewa limfą komórki rakowe. Ja bym się decydowała na najbliższy termin operacji - mastektomii, a po zabiegu na dalsze leczenie załatwiałabym np. Bydgoszcz. czy mam rację niech wypowie się opiekun działu, pozdrawiam anna

Opiekun działu nie podejmie się wiążąco doradzać bez odniesienia do konsultacji z lekarzem,
ale Twoja wypowiedź brzmi sensownie,
chociaż z zastrzeżeniem, że jeśli stwierdzono obecność guza pod pachą, to bardzo możliwe i prawdopodobne jest,
że do lokalnego rozsiewu już doszło.

Ponieważ dr Krajewski widział wyniki i jest w Waszej historii zorientowany może dobrym pomysłem byłoby zapytać go (np. telefonicznie) co on sądzi o opóźnieniu zabiegu operacyjnego i przeniesieniu leczenia do Bydgoszczy, ewentualnie poprowadzeniu leczenia przez CO Bydgoszcz po operacji w innym szpitalu (płockim) - które rozwiązanie rekomenduje i dlaczego, jak ocenia szpital i leczenie w Płocku.
  Temat: Rak piersi
Richelieu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 17242

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-05-08, 07:20   Temat: Rak piersi
Aniuś,

Jeśli chcesz od nas pomocy w interpretacji wyników, zamieść więcej informacji (zobacz ten post).

Informacje podane przez Ciebie wyglądają dość dziwnie: w szpitalu onkologicznym w Płocku wykonano wstępne badania, pobrano wycinek, otrzymano wynik "nowotwór złośliwy" i czekano aż pacjentka sama zgłosi się po niego do sekretariatu ?
Zwykle w takich przypadkach lekarz pilnie kontaktuje się i wzywa na wizytę, by wdrożyć leczenie, dlatego dziwi mnie to, co napisałaś.

Niezależnie od tego odpowiadając na Twoje pytanie mogę polecić Ci kontakt z Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Jest to jeden z większych ośrodków i cieszy się raczej dobrą opinią.
Niestety nie znam pracujących tam lekarzy, nie doradzę Ci konkretnego specjalisty - liczę na pomoc forumowiczów.

Na wizytę do onkologa możesz umówić się bez skierowania.
Koniecznie pamiętaj, by wziąć ze sobą wszystkie wyniki i dokumenty związane z dotychczasowymi badaniami.

Pozdrawiam i witam Cię na forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group