1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana w przydatkach
Richelieu

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5440

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-07, 22:54   Temat: Zmiana w przydatkach
Laupina napisał/a:
Wczoraj odebrałam wynik histopatologiczny:
Jajnik lewy- cystis dermoidalis
Jajowód lewy utkanie zwykłe
Fragment jajnika prawego - fibrosa ovarii

Są to zmiany łagodne: torbiel skórzasta jajnika lewego oraz zmiana włóknista we fragmencie jajnika prawego.

Laupina napisał/a:
Wiem, że jest dobrze dzięki wielkie za wsparcie.

_itsme_ :uhm!:
  Temat: Zmiana w przydatkach
Richelieu

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5440

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-04-11, 20:06   Temat: Zmiana w przydatkach
Laupina napisał/a:
Czy możliwe jest to,że zaparcia, wzdęcia, niewielkie, na prawdę niewielkie bóle brzucha, które ostatnio mi doskwierały i które wiązałam z nieprawidłowym funkcjonowaniem jelit były spowodowane tą zmianą?

Jedyna możliwa na internetowym forum prosta odpowiedź "tak, to jest możliwe" na niewiele się zda,
a każda bardziej precyzyjna, odnosząca się do oszacowania prawdopodobieństwa tego, że tak jest w istocie,
może być udzielona jedynie przez Twojego lekarza.
  Temat: Zmiana w przydatkach
Richelieu

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5440

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-04-11, 14:44   Temat: Zmiana w przydatkach
Masz rację pisząc, że odpowiedź na pytanie o Twoją sytuację da wynik badania histopatologicznego.
Obecnie można jedynie zauważyć, że zmiana jest dość duża, więc słusznie została zakwalifikowana do usunięcia.
Wynik oznaczenia markera raczej nie wniesie rozstrzygających informacji, chyba, że miałby wartość znacznie przekraczającą normę.

Dość niepokojąco wyglądają te obfite krwawienia, choć niekoniecznie muszą być bezpośrednio związane ze zmianą w przydatkach.

Dobrze, że masz zlecone wykonanie badań i ustalony termin wizyty w sprawie ustalenia daty zabiegu operacyjnego.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group