1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
Seba76

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 57430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-01-16, 13:32   Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
Witaj,

cieszę się bardzo że CZYSTO!!! Teraz tylko samokontrola i kontrola u swojego lekarza :)

Pozdrawiam!!! :) :okok"
  Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
Seba76

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 57430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-31, 05:06   Temat: czerniak złośliwy - Clark III, Breslow 1,1 mm
Witaj serdecznie,

kilka miesięcy temu byłem dokładnie w takiej samej sytuacji. Znamię które okazało się czerniakiem na udzie , poszerzenie marginesów i wycięcie dwóch węzłów wartowniczych w pachwinie. Szczerze to jeszcze do dziś odczuwam dolegliwości związane z zabiegiem, lekko spuchnięta cała noga. Dość długo dochodziłem do normalnej kondycji, jeżeli chodzi o nogę, przez prawie dwa miesiące noga puchła dość mocno, rana która powstała po poszerzeniu marginesów była dość głęboka i rozległa, było wyczuwalne ściąganie oraz miejsce wokół rany twarde, również miejsce po wycięciu węzłów wartowniczych dość długo dochodziło do normy, miałem dość duży obrzęk, taka twarda kula wokół rany ,ale podczas wizyty u chirurga onkologa, niestety stwierdzono ze to normalne, teraz jest oczywiście już wszystko ok, oprócz wspomnianej lekkiej opuchlizny całej nogi. Zabieg miałem w maju 2016r. Trzymam oczywiście mocno kciuki za Ciebie, wierzę że będą pozytywne dla Ciebie !! Jeżeli masz jakieś pytania to zapraszam do prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za Ciebie!!!

Sebastian
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group