1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: przerzuty do mózgu
Spinqa84

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 25645

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-02, 10:08   Temat: przerzuty do mózgu
Nie do końca można to chyba porównać, mój Tato od podstawienia wstępnej diagnozy/podejrzenia nowotworu żył 2 miesiące i nie zakwalifikował się na żadne leczenie, a pod opieką HD był może 3 tygodnie (i chwała za to!).
Nasza "ostatnia prosta" nie była długa, bo załamanie przyszło nagle i trwało może 2-3 dni, za co jestem losowi bardzo wdzięczna. Dla mnie ostatecznym sygnałem było to, że Tato nie może przełykać wody (nawet ze strzykawki podawanej w kąciku ust), a ostatniego dnia leżał już tylko bezwładnie/spał z półprzymkniętymi powiekami.
Nie martw się, na pewno zdążysz pożegnać się z mamą.
To do niej należy decyzja czy odejdzie przy Was czy sama. Niektórzy nie chcą "obciążać" swoich najbliższych i potrafią wykorzystać moment, że ktoś wyjdzie do toalety.
Trzymam za Was kciuki - to co przeżywasz, jest cholernie trudne, ale może z perspektywy czasu dojrzysz też coś pięknego w tych wspólnych, ostatnich chwilach. Nie każdemu są one dane. Dasz radę :tull:
  Temat: przerzuty do mózgu
Spinqa84

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 25645

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-02, 09:25   Temat: przerzuty do mózgu
Paulina12 napisał/a:
Słuchajcie a czy można liczyć jeszcze na poprawę stanu? Ile zazwyczaj taki stan trwa?
Wybaczcie moje pytania ale jestem przerażona

U mojego Taty jasność umysłu wróciła na kilka godzin przed śmiercią, zdążyliśmy się z nim pożegnać i powiedzieć jeszcze to, co zostało do powiedzienia.
Bardzo mi przykro :( Po prostu bądź obok mamy, często uścisk dłoni wystarczy :*
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group